קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|"רופאיי חשבו שזה רעיון טוב שאסע לכינוס השלוחים בניו יורק"
(יום שני, א' כסלו תשע''ד)
הרב עובדיה איסקוב, שנורה לפני כשלושה חודשים ליד ביתו בחבל דגסטן שליד צ'צ'ניה, התאושש כמעט לחלוטין ממתקפת הטרור - ואף הגיע לכנס ה"שלוחים" השנתי שמקיימת חב"ד בניו-יורק ● ל"ניו-יורק פוסט" סיפר: "רופאיי חשבו שזה רעיון טוב שאסע לאירוע של חב"ד בניו-יורק אחרי שסיפרתי להם כמה השראה האירוע מעורר בי"  לסיפור המלא

שליח חב"ד ברוסיה, הרב עובדיה איסקוב, שנורה ונפצע קשה מירי מחבל איסלאמיסטי בחבל דגסטן לפני כשלושה חודשים, הגיע הלילה (ב') לכנס הגדול של חב"ד בבית הרבי מלובביץ' בברוקלין. כך דיווח ה"ניו-יורק פוסט". 

שריף אחמדוב, שלפי החשד הוא המחבל שירה ברב איסקוב, חוסל לפני כחודש על ידי כוחות הביטחון של רוסיה. לפי החשד, הוא ירה באיסקוב ב-24 ביולי בפתח ביתו שבעיר דרבנט, סמוך לגבול צ'צניה, ופונה לטיפול בבית החולים המקומי. הוא הוטס לארץ וטופל בבית החולים בילינסון בפתח תקווה.
 
"רופאיי חשבו שזה רעיון טוב שאסע לאירוע של חב"ד בניו-יורק אחרי שסיפרתי להם כמה השראה האירוע מעורר בי", אמר איסקוב ל"ניו-יורק פוסט" לפני שנכנס לכנס בסאנסט פארק, ליד שכונות קראון הייטס בברוקלין, שאליו הגיעו אלפים מחסידי חב"ד. "ברוך השם, אני יכול לומר שמצבי טוב. אם אני מתאמץ יותר מדי אני סובל מכאבים, אבל אני אנוח ככל שאוכל".
 
איסקוב סיפר שהשתתף בכנס בברוקלין פעמים רבות בעבר, אבל השנה הוא הופתע לגלות שהוא משמש כמקור להשראה עבור רבים מ-5,000 שליחי חב"ד שהגיעו לאירוע. "מצאתי את עצמי במצב שבו רבנים רבים מכל העולם מחבקים אותי ואמרים לי ששימשתי השראה עבורם - זה דבר שלא ציפיתי לו". 


הכתבה ב-ynet. צילומים: י. בלינקו ושמוליק סופר, שליחי COL לניו-יורק
הכתבה ב-ynet. צילומים: י. בלינקו ושמוליק סופר, שליחי COL לניו-יורק

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן