קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|בכינוס הוכרז: מבצע ענק וחסר תקדים לבחורי ובנות אנ"ש • חשיפה
(יום שני, כ''ז חשוון )
בעיצומו של מעמד ה'מלווה מלכה' שהתקיים אמש לאלפי השלוחים, הוכרז כי כל אחד מהשלוחים יקבל את הספר רב הכמות והאיכות "ספר השליחות" שזה שנים שאזל מן השוק • הספר יצא לאור במהדורה מחודשת לרגל מבצע ארצי חסר תקדים ורחב היקף שיקיים "ועד תלמידי התמימים העולמי" בשיתוף "בנות חב"ד" לאלפי בחורי ישיבות תות"ל ברחבי הארץ ולאלפי בנות אנ"ש • מבצע שליחות ארצי


כתב COL


בעיצומו של מעמד ה'מלווה מלכה' שהתקיים אמש לאלפי השלוחים, הכריז הרב משה קוטלרסקי כי כל אחד מהשלוחים יקבל את הספר רב הכמות והאיכות "ספר השליחות" שזה שנים שאזל מן השוק, וחשף לראשונה את קיומו של מבצע ענק ורחב הקיף שיחבר באופן פנימי ומהותי את אלפי תלמידי ישיבות תות"ל ברחבי ארץ-הקודש ואת אלפי בנות אנ"ש לעולם השליחות ומהותה.

המבצע מתקיים על ידי "ועד תלמידי התמימים העולמי" בשיתוף התלמידים השלוחים בישיבות ועל ידי ארגון "בנות חב"ד" שתחת "ארגון נשי ובנות חב"ד". המבצע מתקיים בליווי, סיוע ועידוד הנהלת ה"מרכז לענייני חינוך" וחברת המדיה החב"דית "JEM" שהעמידה לרשות המבצע קטעי ארכיון נדירים, ואף קיימה שורת ראיונות חדשים עם שלוחים ומשפיעים בעניין השליחות לרגל המבצע.

במהלך המבצע ילמדו המשתתפים והמשתתפות את משנת השליחות בתורת המשלח מתוך חוברת מיוחדת ובהמשך יקבלו במתנה את "ספר השליחות" וימשיכו ללמוד מתוכו. כך, הם יתחברו לעולם השליחות בתורת המשלח ויגבירו בקרבם את השאיפה לצאת לשליחות.

את המבצע ילווה עלון שבועי מושקע, מרתק ומלא בשליחות, קליפ וידאו שבועי עם קטעי שיחות וקטעי ראיונות מרתקים וחיים עם שלוחים.

כבר בשבת כינוס השלוחים הופץ הגליון הראשון ב-770 ובאהל הקדוש, במהדורה מיוחדת לשלוחים.

בתום המבצע ובמהלכו יתקיימו הגרלות ענק שטרם נראו כדוגמתן בין המשתתפים.

COL ימשיך לעקוב, לדווח ולחשוף את הפרטים.המבצע מתקיים לזכות עופר פנחס בן צילה ומנחם בן זהבה וכל משפחתם, להצלחה רבה ומופלגה.

ספרי "תורת השליחות" ועלון המבצע במעמד ה'מלוה מלכה' בכינוס השלוחים
ספרי "תורת השליחות" ועלון המבצע במעמד ה'מלוה מלכה' בכינוס השלוחים

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן