קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הרב זקס: "הרב קליין היה 'הפנים' של חב"ד" ● וידאו
(יום שלישי, כ''ב סיון תשע''ה)
אמש באירוע לרגל סיום תפקיד בארץ, רואיין הרב יונתן זקס, מי שהיה הרב הראשי של בריטניה עד לפני כשנתיים ● הרב זקס פתח במילים על מזכיר הרבי, הרב בנימין קליין ע"ה, שנפטר השבוע, ותיאר את הקשר התמידי והמיוחד שלו עם הרבי לאורך השנים ● בלעדי ל-COL  צפו בוידאו
חדוה רומנו, רמת גן, בית שגריר בריטניה NCL

"אמש, ראיינתי את הלורד הרב ד"ר ינתן זקס, בבית השגריר הבריטי ברמת גן לרגל טקס סיום תפקיד בארץ. הרב זקס פתח במילים על מזכיר הרבי, הרב בנימין קליין ע"ה, שנפטר השבוע ותיאר בפני את הקשר התמידי שלו והמיוחד שלו עם הרבי לאורך השנים."

הרב יונתן זקס:

"הרב קליין היה הפנים של חב"ד ותמיד ייצג את חב"ד באופן נהדר בפני המבקרים הרבים בחצר הרבי, כפי שסייע לי בהיותי סטודנט לפגוש את הרבי בפעם הראשונה.

כשנפגשתי עם הרבי הא איתגר אותי להנהיג קהילות יהודים, והמשכנו לשמור על קשר תמידי, ותמיד כיוון ועודד אותי להיות רב ומורה הוראה בישראל, ולהדריך רבנים אחרים.

כשנתבקשתי להתמנות לרב הראשי של אנגליה זה היה ברור לי שאני חייב להתייעץ עם הרבי בנושא, והרבי ענה לי שעלי לקבל את התפקיד ולקרב את היהודים למסורת.

הרבי עבורי מייצג את המנהיג הגדול ביותר בהיסטוריית עם ישראל של המאה העשרים. הדריך את כולנו תמיד לאהבת ישראל וארץ ישראל. ההשראה שקיבלתי מהרבי זו הסיבה שקיבלתי על עצמי את כל תפקידי המנהיגות שמילאתי בחיי, ואני מאחל לכל החבדניקים שבעולם, להמשיך את פועלו של הרבי, באהבת ישראל ולאחדות עם ישראל."
 
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן