קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הרב נחמיה וילהלם זכה ב'פרס ירושלים לאחדות ישראל'
(יום שלישי, ט' אייר תשע''ה)
הרב נחמיה וילהלם, שמנהל זה 20 שנה את בית חב"ד בבירת תאילנד בנגקוק, הוא זוכה פרס ירושלים לאחדות ישראל על שם שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו בגוש עציון לפני כשנה ● מדובר במיזם משותף לארגון "גשר" ולראש עיריית ירושלים ברקת ובתמיכת הפדרציה היהודית של ניו־יורק. הפרס הינו 100 אלף ש"ח  פרס ירושלים
הרב נחמיה וילהלם, שמנהל זה 20 שנה את בית חב"ד בבירת תאילנד בנגקוק, הוא זוכה פרס ירושלים לאחדות ישראל על שם שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו בגוש עציון לפני כשנה. מדובר במיזם משותף לארגון "גשר" ולראש עיריית ירושלים ברקת ובתמיכת הפדרציה היהודית של ניו־יורק. הפרס הינו 100 אלף ש"ח.

בהסבר לזכיית הרב וילהלם נכתב:

הרב נחמיה וילהלם, שמנהל זה 20 שנה את בית חב"ד בבירת תאילנד בנגקוק – שבו עוברים עשרות אלפי מטיילים ישראלים כל שנה. המקום מעניק שירותים בחינם למטיילים יהודים מישראל ומהתפוצות, דוגמת ארוחות שבת, פינות מנוחה, עמדות אינטרנט וסיוע וליווי במקרי מצוקה.

פרס ירושלים לאחדות ישראל על שם שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו בגוש עציון לפני כשנה - נפתלי פרנקל ז"ל, גיל־עד שער ז"ל ואיל יפרח ז"ל - הוא מיזם משותף לארגון "גשר" ולראש עיריית ירושלים ברקת ובתמיכת הפדרציה היהודית של ניו־יורק.

הפרס ויוענק מדי שנה על פעילות למען אחדות העם ב"יום האחדות", זמן קצר לפני יום השנה לרצח שלושת הנערים. טקס הענקת הפרס יתקיים בבית הנשיא במעמד נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, ראש עיריית ירושלים, חברי ועדת הפרס ומשפחותיהם של שלושת הנערים.

הרב נחמיה וילהלם על רקע בית-חב"ד בבנגקוק (צילומים: COL)
הרב נחמיה וילהלם על רקע בית-חב"ד בבנגקוק (צילומים: COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן