קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|אנטישמיות בניקולייב: חולל בית הכנסת
(יום רביעי, כ''ב אלול תשע''ג)
מתפללים שהגיעו לתפילת שחרית בבית הכנסת בניקולייב, נחרדו לראות כי בית הכנסת רוסס בסיסמאות אנטישמיות מארבע צדדיו, עם איומים בוטים נגד הקהילה ונגד יהודי העיר ● רב העיר ושליח חב"ד בעיר, הרב שלום גוטליב, אמר כי "בדרך כלל אנו לא סובלים מאנטישמיות ומדובר במעשה ברברי של אלה שמעוניינים להצית ולהתסיס את האוירה נגד יהודי העיר בעיר לסיפור המלא
מתפללים שהגיעו לתפילת שחרית בבית הכנסת בניקולייב, נחרדו לראות כי בית הכנסת רוסס בסיסמאות אנטישמיות מארבע צדדיו, עם איומים בוטים נגד הקהילה ונגד יהודי העיר.

המאבטחים שהוזעקו למקום מיהרו למחוק את הכתובות כדי שלא להתסיס יותר את האוירה. חוקרים מטעם משטרת ניקולייב הגיעו למקום ופתחו בחקירת המקרה, ומטעם המשטרה נמסר שהם בפעילות אינטנסיבית ברדיפה אחרי מבצעי הפשע.

רב העיר ושליח חב"ד בעיר, הרב שלום גוטליב, אמר כי "בדרך כלל אנו לא סובלים מאנטישמיות ומדובר במעשה ברברי של אלה שמעוניינים להצית ולהתסיס את האוירה נגד יהודי העיר. בשיחה עם משטרת ניקולייב, נמסר לי שהם בפעילות אינטנסיבית ברדיפה אחרי מבצעי הפשע. לדבריהם הם בודקים בכיוונים שונים, גם המשטרה החשאית בתמונה. כאמור, אנו לא סובלים כמעט מאנטישמיות ומקווים שהאירוע היה נקודתי, במקביל תוגברה האבטחה והשמירה על מוסדות הקהילה"

משמאל: כתובות הנאצה שרוססו
משמאל: כתובות הנאצה שרוססו

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן