קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|מחר בטבריה: סיום הרמב"ם על קברו הקדוש
(יום ראשון, כ''ג שבט תשע''ג)
ממטה הרמב"ם היומי שע"י צעירי אגודת חב"ד נמסר, כי המעמד המרכזי של סיום המחזור ה-31 בלימוד היומי ברמב"ם יתקיים אי"ה ביום הסיום - יום שני כ"ד שבט ליד ציונו הקדוש של הרמב"ם בטבריה ● סעודת המצווה תהיה אי"ה במלון לאונרדו פלאז'ה (שרתון לשעבר) בטבריה. רבנים, ראשי ישיבות ומשפיעים ישאו דברי ברכה והתעוררות לחיזוק תקנת הלימוד שיזם הרבי  לסיפור המלא
ממטה הרמב"ם היומי שע"י צעירי אגודת חב"ד נמסר, כי המעמד המרכזי של סיום המחזור ה-31 בלימוד היומי ברמב"ם יתקיים אי"ה ביום הסיום - יום שני כ"ד שבט ליד ציונו הקדוש של הרמב"ם בטבריה.

סעודת המצווה, 'הדרן' על הרמב"ם ודברי ברכה והתעוררות לחיזוק תקנת הלימוד, תתקיים במלון לאונדרו פלאזה בעיר.

חגיגת הסיום הארצית של לימוד היומי ברמב"ם, מתקיימת בטבריה, מדי שנה, בהתאם להוראת הרבי, מחולל תקנת הלימוד היומי ברמב"ם. הרבי הורה לקיים את ה'סיום' ליד ציונו הקדוש של הרמב"ם בטבריה, וזה עשרות שנים מקיימים צעירי אגודת חב"ד, בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, ביחד עם בית חב"ד בטבריה, בראשות הרב יוסף קרמר, את חגיגת הסיום ברוב פאר והדר.

גם השנה ייערך ה'סיום' ביום סיום המחזור ה-31 של הלימוד היומי ברמב"ם, במסלול של 3 פרקי לימוד בכל יום.

השלב הראשון של ה'סיום' יתחיל בשעה 7:00 בערב ליד ציון הרמב"ם. המעמד ייפתח באמירת פרקי תהילים ולאחר מכן ייערך הסיום עצמו. גדולי התורה והחסידות שישתתפו באירוע יתכבדו בלימוד ההלכות של הפרק האחרון בספר "היד החזקה" לרמב"ם – הלכות מלכים, ומיד לאחר מכן יפתח הציבור את המחזור ה-32 בלימוד ההלכה הראשונה בספר 'יד החזקה' של הרמב"ם.

חגיגה לגמרה של תורה

השלב השני של חגיגת הסיום יתקיים בשעה 8:30 בערב במלון "לאונדרו פאלז'ה" (שרתון לשעבר) הבנים 1 טבריה, ברוב עם, במעמד רבנים ולומדי הרמב"ם שיגיעו לחגיגה מכל רחבי הארץ. גדולי התורה והחסידות ישמיעו דברי תורה וברכה והציבור יתכבד בכיבוד ו"לחיים". מרכז צעירי אגודת חב"ד מארגן הסעות לאירוע מכל רחבי הארץ. פרטים יתפרסו במודעות.

| הסר תמונה


| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן