קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|ראשי הבית היהודי: פועלים אך ורק לפי ההלכה הפסוקה
(יום שני, י' שבט תשע''ג)
לאור הניסיונות של גורמים פוליטיים לפגוע ברשימת הימין המאוחדת, בניסיונות נואשים לפגוע בהצלחת הבית היהודי, ראשי הבית היהודי יוצאים בהצהרה ברורה וחד משמעית ● הרב אלי בן דהאן מקורבו של מרן הרב מרדכי אליהו זצ"ל אמר: "מעולם לא דיברנו על גיור שלא כהלכה" הבית היהודי

לאור הניסיונות של גורמים פוליטיים לפגוע ברשימת הימין המאוחדת, בניסיונות נואשים לפגוע בהצלחת הבית היהודי, ראשי הבית היהודי יוצאים בהצהרה ברורה וחד משמעית: "הבית היהודי מחויב לשמירת כבודם של גדולי התורה, מחויב לנישואין וגיור לפי ההלכה הפסוקה, ומחויב לקירוב לבבות".

הרב אלי בן דהאן מקורבו של מרן הרב מרדכי אליהו זצ"ל אמר: "אנו פועלים כך גם בכל הקשור למגזר החרדי, אנחנו מכירים ויודעים את ערך לימוד התורה ולא נפגע בתורה". "בנוגע לגיור", מבהיר הרב בן דהן. "מעולם לא דיברנו על גיור שלא כהלכה, מעולם. חבל שבשביל מערכת בחירות אומרים דברים שאינם נכונים, בלשון המעטה".

"אנו פועלים ע"פ ההלכה. הדברים שנאמרו על ידי חברת מפלגתנו נאמרו אך ורק לגבי זוגות שאינם יהודים, שזה דבר שעבר בכנסת הקודמת בברכת ותוך פעילות הרבנים הראשיים לישראל".

"הציבור החרדי הוא ציבור איכותי וחשוב ולפעמים יש מי שאוהב להשניא את הציבור הזה. אני מרגיש קירבה יתרה לציבור זה ואשתף איתו פעולה כמו שפעלתי בבתי הדין הרבנים במשך שנים רבות כך אפעל יחד איתם בכנסת ישראל. כמי שהיה במשך שנים ראש לשכתו של הרב אליהו זצ"ל ו-21 שנים כמנהל בתי הדין הרבנים הראשיים, אני קורא לציבור הספרדי המסורתי לבוא ולהצטרף אלינו יחד עם רבבות אנשים מכלל הציבור הישראלי


הרב אלי בן דהאן מקורבו של מרן הרב מרדכי אליהו זצ"ל
הרב אלי בן דהאן מקורבו של מרן הרב מרדכי אליהו זצ"ל

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן