קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הרב יוסף יצחק הבלין: "הברירה היחידה היא להצביע לג'"
(יום ראשון, ט' שבט תשע''ג)
רבה של קהילת חב"ד בשכונת רמת שלמה בירושלים ויו"ר "היכל מנחם" בירושלים, הרב יוסף יצחק הבלין נשא דברים נוקבים במהלך התוועדות "מלווה מלכה" על החובה להצביע בבחירות הקרובות לרשימת ג' בבחירות לכנסת ● "האינטרס הברור של הרבי היום זה קירוב כל החוגים לחב"ד, והצבעה לג', יכולה לסייע רבות להמשך הפצת המעיינות בקרב כל החוגים. כל מי שיקר לו קירוב יהודים חלה על חובה להצביע ג'", אמר הרב הבלין בחירות תשע"ג

רבה של קהילת חב"ד בשכונת רמת שלמה בירושלים ויו"ר "היכל מנחם" בירושלים הרב יוסף יצחק הבלין, נשא דברים נוקבים במהלך התוועדות שבת שנערכה בבית הכנסת חב"ד, וכן בהתוועדות "מלווה מלכה" על החובה להצביע בבחירות הקרובות לרשימת ג' בבחירות לכנסת.

"חייבים להצביע ג'. אין לנו ברירה אחרת. מה יש לנו עם מפלגות אחרות? ג' תשמור על שלושת השלמויות, שלימות העם, שלימות התורה, ושלימות הארץ", אמר.

הרב הבלין הזכיר את כל הביקורים של הרב יואל כהן אצל גדולי הליטאים, וכיצד הם קיבלו אותו במאור פנים ובחמימות, לצד העזרה הרבה של נציגי אגדות ישראל למוסדות חב"ד, לכפר חב"ד, ולריכוזי חב"ד נוספים.

"האינטרס הברור של הרבי היום זה קירוב כל החוגים לחב"ד, והצבעה לג', יכולה לסייע רבות להמשך הפצת המעיינות בקרב כל החוגים. כל מי שיקר לו קירוב יהודים חלה עליו חובה להצביע ג'", אמר הרב הבלין.

הרב הבלין סיפר כי אחד מזקני אנ"ש ביקש למסור שיעור חסידות בבית הכנסת "קהל יראים" של סאטמר בירושלים, אך לא איפשרו לו מאחר ומי שמצביע בבחירות לא יכול להיות חזן ולא למסור שיעור. כשהחסיד כתב על כך לרבי, ענה לו הרבי: "אלף בחירות לא שוות שיעור תניא".

"עדיף שיעור אחד בחסידות, ולקרב עוד יהודי לחסידות, מאשר להצביע בבחירות", אמר הרב הבלין, וציין את הקירוב שיש לאחרונה בין חוגים ליטאים לחב"ד, ושב"יתד" אף פירסמו כתבה על אדמו"ר הזקן, וכי אנחנו צריכים להמשיך את הפעילות בקרב כל החוגים, ולהצביע לג'.

הרב הבלין הזכיר גם את הרב מאיר פרוש המסייע רבות לשלוחים ולמוסדות, ובאגודת ישראל יש גדולי תורה וכן נציגים בכנסת שעומדים בתוקף בעד שלימות הארץ.


רבה של קהילת חב"ד ברמת שלמה הרב יוסף יצחק הבלין
רבה של קהילת חב"ד ברמת שלמה הרב יוסף יצחק הבלין

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


1. מה שטוב לחב"ד
(2013-01-20 00:50:33)
בירושלים לא בהכרח טוב לכלל תנועת חב"ד
2. סוף סוף דעת תורה ברורה מרבנים
(2013-01-20 01:48:40)
גם שאלתי את הגאון אשר לעמיל כהן רב ביתר שהורה כן, וכך רבה של שיכון חבד הגאון טוביה זישטרום, וכך רבה של נוה יעקב הגאון טוביה בלוי. וכדאי להשמיע לציבור חבד דעת הרבי, ולא של עסקנים למיניהם
3. האחריות המוטלת על רב חבדי
(2013-01-20 02:02:37)
הרבי אף פעם ,חוץ מהיוצא מן הכלל שקרה פעם אחת,לא נקב בשמה של מפלגה וכשהיה התרגיל המס' אמר הרבי שפיקוח נפש חשוב יותר מאחדות עם החרדים ודל אפילו אם צריך להצביע ג אסור לצאת בהצהרות פומביות מיותרות וחבל שהזיכרון קצר


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן