קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|נחל'ה: מסיבת סיום 'מבצע תורה' בישיבת תות"ל
(יום ראשון, ב' שבט תשע''ג)
ביום א' כ"ד טבת יום ההילולא של "שנת המאתיים" לאדה"ז נערך בישיבת תות"ל נחלת הר חב"ד מסיבת סיום ל"מבצע תורה" המסורתי שמתקיים מדי שנה בישיבה. במהלך המבצע נבחנו הבחורים שקלא וטריא על כל מסכת קידושין הנלמדת בישיבה. ולקראת סיום השנה התקיים מבחן כללי על כל החומר הנלמד מסיבת סיום
ביום א' כ"ד טבת יום ההילולא של "שנת המאתיים" לאדה"ז נערך בישיבת תות"ל נחלת הר חב"ד מסיבת סיום ל"מבצע תורה" המסורתי שמתקיים מדי שנה בישיבה. במהלך המבצע נבחנו הבחורים שקלא וטריא על כל מסכת קידושין הנלמדת בישיבה. ולקראת סיום השנה התקיים מבחן כללי על כל החומר הנלמד.

כן הושם דגש מיוחד במבצע על שמירת זמני הסדרים. ראוי לציין כי מרבית הבחורים הגיעו לתוצאות מרשימות וקנו לעצמם ידיעה מקיפה בכל מסכת קידושין.

למסיבת סיום הוזמנו הורי התלמידים המצטיינים. בתחילת הכינוס ניגנו כל התמימים יחד עם הוריהם בהתעוררות מיוחדת כמה מניגוניו של רבינו הזקן. לאחמ"כ עלה אחד השלוחים בישיבה, ודיבר על החשיבות העצומה בלימוד ענייני גאומ"ש, ובפרט מתורתו של הרבי. ובסיום דבריו, אף הודיע על מבצע חדש מטעם השלוחים הנועד לחזק את הלימוד בגאומ"ש.

בין לבין נערכו סיומי מסכתות ע"י מספר בחורים מהישיבה, שהצליחו במסגרת המבצע לסיים את כל מסכת קידושין ומסכתות נוספות. בהמשך, דיבר ראש הישיבה הרב שלום דובער שי' כהן על תפקידם המיוחד של הבחורים לכבוש את העולם ע"י לימוד התורה. ובסיום דבריו, הודיע על מבצע חדש לרגל "שנת המאתיים" לאדמו"ר-הזקן, כשבמהלך המבצע יבחנו הבחורים את כל החומר הנלמד בעיונא וגירסא בישיבה.

כן יבחנו על כל "הלכות תלמוד-תורה", ועשרים וחמשה פרקים בתניא - והבחורים שיגיעו לציונים גבוהים יקבלו מילגה מיוחדת. חתם את האירוע הרב מיכאל שי' מישולבין משפיע הקהילה שהתוועד בחום רב על החיוב וההכרחיות של כל תמים ללמוד חסידות מתוך יגיעה והתמדה.

בתום הנאומים עלו הבחורים יחד עם הוריהם לקבל את הפרסים שמגיע להם כל אחד לפי השקעתו. בסיום הכינוס הודו ההורים בהתרגשות להנהלת הישיבה על המבצע המוצלח, והוסיפו, שבזכות מבצע זה הי' ניתן לראות את בניהם משקיעים מזמנם הפנוי כדי ללמוד, לחזור ולשנן דפי גמרא. 

| הסר תמונה


| הסר תמונה


| הסר תמונה

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן