קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|התובע הכללי: "עלייה בתקיפות יהודים, במיוחד בקראון הייטס"
(יום שלישי, י''ג תמוז )
התובע הכללי של ארה"ב ויליאם בר התייחס במהלך ועידה נגד אנטישמיות למצב בקראון הייטס. "בעיר ניו יורק בשנה האחרונה ראינו עלייה חדה בהתקפות על יהודים חרדים, במיוחד בשכונת קראון הייטס", אמר בכנס, והדגיש כי "ארצות הברית לא תסבול התקפות אנטישמיות נגד יהודים", והשווה את האנטישמיות ל"סרטן" על החברה האמריקאית • דיווח מלא
הנאום החזק והמרגש של היועץ המשפטי של ממשלת ארה"ב, ביל בר, נגד האנטישמיות: "סרטן" על החברה האמריקאית.

בוועידה נגד אנטישמיות, שהתקיימה ביום שני, אמר התובע הכללי של ארה"ב, וויליאם בר, כי ממשלת ארצות הברית "לא תסבול" התקפות אנטישמיות נגד יהודים והשווה את האנטישמיות ל"סרטן" על החברה האמריקאית.

בר החל את דבריו באומרו כי הוא "מודאג מאוד מעליית פשעי השנאה והאלימות הפוליטית שראינו בעשור האחרון. מגמה זו כללה עלייה ניכרת במספר מקרים של פשעי שנאה אנטישמיים".

"בארצות הברית היום, יותר ויותר אנו רואים אלימות בהשראת השנאה נגד הקהילה היהודית שבוצעה על ידי יחידים וקבוצות", אמר בר, וציין כי התקפות האחרונות על בתי כנסת בפיטסבורג, פנסילבניה ופאוואי, קליפורניה.

בר אמר גם: "בעיר ניו יורק בשנה האחרונה ראינו עלייה חדה בהתקפות על יהודים חרדים, במיוחד בשכונת קראון הייטס. תוקפים יהודים ברחובות ומחללים בתי כנסת".

התובע הכללי של ארה"ב במהלך נאומו בועידה (צילום מסך)
התובע הכללי של ארה"ב במהלך נאומו בועידה (צילום מסך)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן