קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|בירדן אין בית חב"ד? עו"ד ציבין העניק מצות 'שמורה'
(יום חמישי, י''ג ניסן )
עובדי השגרירות והקונסוליה הישראלית בירדן, חששו כי לא יהיו להם מצות לליל הסדר ● בהשגחה פרטית, הגיע העו"ד הבינלאומי מרדכי ציבין והעניק להם מצות 'שמורה' מכפר חב"ד... ● לסיפור המלא

במסגרת נסיעותיו, הרבות - לארצות ערב, ביקר, השבוע- עו"ד מרדכי ציבין בירדן. בין היתר - הוא השתתף באירוע סגור ומצומצם של עובדי השגרירות והקונסוליה, אליו הוזמן גם הוא.

סיפור של השגחה פרטית - ציבין מסר באירוע לשגריר ישראל בירדן מר אמיר וייסברוד, מצות שמורות ממאפיית כפר חב"ד. מתברר שאילולא השתתפות ציבין באירוע, לא יכול היה השגריר וכל הצוות הישראלי בקונסוליה לקיים מצוות אכילת מצה, הואיל ומשרד החוץ לא סיפק את צורכי החג, יהודים לא מתגוררים בירדן ובית חב"ד, אין...

השגריר אשר קיבל המצות בהתרגשות רבה, הודה לציבין וסיפר זיכרונות, על פועלו הגדול הבלתי נשכח של השליח, הרב לייבל רסקין ע"ה, אליו התוודע במהלך תקופת שליחותו, של השגריר במרוקו.

גם בשנה שעברה העניק ציבין מצות, לבכירים ירדנים וליועץ המשפטי הירדני של השגרירות, אשר סייעו לו בהתנדבות, לשחרר מהכלא צעירה ישראלית. וזאת כאקט סימלי של חופש וחרות והדבר אף פורסם בתקשורת הירדנית.

ציבין אומר הבוקר ל-COL: "על סמך ניסיוני, היחס המעולה והרגיש, לפונים - של עובדי השגרירות והקונסוליה בירדן, הוא מהיותר טובים בהם נתקלתי, ובהרבה מאד מהם ביקרתי..."

חג החירות לעובדי השגרירות, גם בירדן.

מצות מכפר חב"ד בירדן. מימין: שגריר ישראל בירדן מר אמיר וייסבורד, עוה"ד מרדכי ציבין
מצות מכפר חב"ד בירדן. מימין: שגריר ישראל בירדן מר אמיר וייסבורד, עוה"ד מרדכי ציבין| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן