קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|היערכות לקראת 'יום הרשת': ייחשף שי נדיר מהרבי
(יום רביעי, ט''ז טבת תשע''ח)
תחת הסלוגן 'יום הרשת', נערכים במוסדות החינוך של חב"ד בארץ הקודש - בתי ספר, תלמודי תורה וגני הילדים, לתאריך הגדול והקדוש יו"ד שבט • סניפי 'רשת אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש' – הקרויים על שמו של בעל ההילולא, יתאגדו לתכנית משותפת ביום סגולי זה, במסגרתו ייערכו תכניות מגוונות עם רבבות התלמידים והוריהם, לצד התוועדויות וכינוסים מיוחדים בכל מוסד ומוסד • וגם אנ"ש ייטלו חלק ב'יום הרשת': לאור הוראת הרבי לחזק את המוסדות הקרויים על שמו של בעל ההילולא, ייערך קמפיין התרמה ל'רשת', כשבסיומו תערך הגרלה על שי נדיר ומיוחד מהרבי שייחשף במלואו בימים הקרובים • לסיפור המלא
תחת הסלוגן 'יום הרשת', נערכים במוסדות החינוך של חב"ד בארץ הקודש - בתי ספר, תלמודי תורה וגני הילדים, לתאריך הגדול והקדוש, יו"ד שבט, יום הסתלקות כ"ק אדמו"ר הריי"צ ויום קבלת הנשיאות של הרבי נשיא דורנו.

כמידי שנה, סניפי 'רשת אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש' – הקרויים על שמו של בעל ההילולא, יתאגדו לתכנית משותפת ביום סגולי זה, במסגרתו ייערכו תכניות מגוונות עם רבבות התלמידים והוריהם סביב בעל ההילולא וחתנו הרבי. בנוסף, ייערכו התוועדויות וכינוסים מיוחדים בכל מוסד ומוסד, במהלכם יעמיקו התלמידים במהותו של יום.

וגם אנ"ש ייטלו חלק ב'יום הרשת'. בעקבות ההצלחה האדירה בשנה שעברה, גם השנה ייערך יום התרמה ל'רשת' – המוסד החינוכי הוותיק שהוקם על ידי הרבי לזכרו של בעל ההילולא ואשר זכה לליווי צמוד ולהדרכות פרטניות לאורך השנים.

יום ההתרמה מתקיים בהמשך לקריאת הרבי לחזק את המוסדות הקרויים על שמו של בעל ההילולא. כידוע, באחד ממנהגי ההילולא שביקש הרבי לפרסם מידי שנה לקראת יו"ד שבט, נכתב בין היתר: "לאורך היממה, עדיף לפני תפילת שחרית וכן לפני תפילת מנחה, לתרום סכום לצדקה לפעולות ומוסדות הקשורים לרבי יוסף יצחק שניאורסון. יש לתרום סכום לצדקה בעד הנותן עצמו ובעד כל אחד מבני משפחתו".

בימים הקרובים ייחשף שי נדיר ומיוחד במינו שהתקבל לפני למעלה משלושה עשורים מהרבי נשיא דורנו, והוא יוגרל בין התורמים לענייני ה'רשת'.הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן