קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|בעלת הבית שהוצע למכירה: 'לא שמעתי על חב"ד ו-770'
(יום שני, י' חשוון תשע''ח)
לפני כשבוע דווחנו כאן על הבית בקנילוורת' שבאילינוי, שמוצע למכירה במחיר של 2,200,000 $ אמריקאי. הבית, הינו בדוגמת 'בית-חיינו' 770 והוא שוכן במרחק הליכה קצר ממרכז חב"ד בעיר • שליחת חב"ד באזור הגב' אסתר לאה טלדון נפגשה עם בעלת הבית • בפנים: האם משפחת שלוחי הרבי ירכשו את המבנה? • לכתבה המלאה

> ארה"ב: בית ענק בדוגמת 770 מוצע למכירה באילינוי


כתב COL

לפני כשבוע דווחנו כאן על הבית בקנילוורת' שבאילינוי, שמוצע למכירה במחיר של 2,200,000 $ אמריקאי. הבית, הינו בדוגמת 'בית-חיינו' 770 והוא שוכן במרחק הליכה קצר ממרכז חב"ד בעיר. 

כאמור, המבנה בנוי בסגנון אנגלי ויושב על שטח עצום. הוא נבנה בשנת 2007, ויש בו - 6 חדרי שינה, 6 אמבטיות, 4 חדרי אוכל עם גימורים יוצאי דופן, חומרים באיכות גבוהה, אומנות, דפוסים שונים ועוד. הבית כולל גם מרתף יין, סאונה וחדר כושר.

בעקבות הידיעה על המכירה, שליחת חב"ד המקומית, הגב' אסתר לאה טלדון נסעה לבקר את בעלי המקום עם ילדיה, שם פגשה את אנט פלוצ'ניצ'ק. בעלת הבית אמרה לגב' טלדון שהיא אינה יהודייה ולא היה לה מושג על משמעות העיצוב של הבית.

"היא הייתה מבולבלת מאוד בהתחלה על המהומה סביב הבית, לאחר שהיא הוצפה בשיחות ובשאלות על זה, מאז שאנשים ראו את הרישום", סיפרה השליחה. "הסברתי לה את הרקע והמשמעות של עיצוב וצורת הבית, ושהרבה אנשים משקיעים הרבה כסף בכדי לעצב את מרכזי חב"ד שלהם בדיוק בסגנון הזה".

פלוצ'ניצ'אק אמרה שמעולם לא שמעה על חב"ד או על 770. היא גם הוסיפה ואמרה שבעלה, שהוא גם לא יהודי, בנה את הבית ב -2007 בהשראת סגנון האדריכלות האנגלי.

טלדון ציינה, כי עד לפני שנים לא רבות, לעיירה הקטנה קנילוורת' הייתה מדיניות, שאנשי הדת היהודית לא הורשו להתגורר. "עכשיו יש מספר קטן של תושבים יהודים, שרבים מהם לומדים בחב"ד".

בעלת הבית אמרה לשליחת חב"ד, כי היא לא מבינה על מה כל המהומה סביב הבית, אך היא מקווה כי "הפופולריות של הבית לפחות יוביל למכירתו".

על השאלה 'מדוע בית חב"ד בהנהלת משפ' טלדון לא ירכוש את הבית'? הוסיפה השליחה וענתה, כי בעוד המקום הוא בהחלט גדול מספיק בכדי להקים בית חב"ד, אין זה סביר שהם ירכשו אותו, שכן הם השלימו לאחרונה בניית מרכז חב"ד חדש".

הבית בדוגמת 770
הבית בדוגמת 770


ילדי השלוחים בכניסה לבית המפורסם
ילדי השלוחים בכניסה לבית המפורסם | הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן