קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|תואר דיפלומטי של האיחוד האירופי לשליח חב"ד בקייב
(יום חמישי, כ' ניסן תשע''ה)
השליח ראשי ורבה של קייב הרב יונתן בנימין מרקוביץ התכבד בתואר דיפלומטי מיוחד ב –י"א בניסן ● את התואר העניק לו חבר הפרלמנט האירופי מר קרול קרנסקי בפרלמנט האוקראיני, כשאמר: "העבודה המדהימה של הרב מרקוביץ במהלך השנים, מזכה אותו להיות דיפלומט מכובד של הפרלמנט האירופי"  לסיפור המלא


השליח ראשי ורבה של קייב הרב יונתן בנימין מרקוביץ התכבד בתואר דיפלומטי מיוחד ב –י"א בניסן.בקייב, י"א ניסן, יום הולדתו של הרבי, היה יום מיוחד. בין התוועדות לאירוע, הרב הראשי וראש חב"ד שליח של קייב, הרב יונתן בנימין מרקוביץ, התכבד בתואר מיוחד.

חבר הפרלמנט האירופי, מר קרול קרסקי, הגיע לקייב כדי להשתתף בשיחות ופגישות בעניין המצב לא יציב של אוקראינה. הייתה לו פגישות עם רבים מהפוליטיקאים ברמה העליונים במדינה, בין פגישות דיפלומטיות אחרות.

יחד עם פגישות אלו, טכס נערך בפרלמנט האוקראיני, על מנת לכבד את הרב מרקוביץ עם הכותרת של 'דיפלומט של הפרלמנט האירופי'. מיכאל ויאנה סטולר, חברים בולטים בקהילה היהודית בקייב ונותני החסות והסיוע של פעילות חב"ד, גם התכבדו במחמאות במהלך הטכס.

"זה כבוד גדול עבורינו, והפרלמנט האירופי מכבד את הרב מרקוביץ להיות חלק מהפרלמנט האירופי," אמר חבר הפרלמנט האירופי, קרול קרסקי בנאומו. "העבודה שלו עם קהילת חב"ד, הקהילה היהודית, וכל האנשים של קייב שנגעו בעבודה המדהימה של הרב מרקוביץ במהלך השנים, מזכה אותו להיות דיפלומט מכובד של הפרלמנט האירופי," הוא אמר.

הרב מרקוביץ דיבר על י"א ניסן והלקחים מהרבי שאפשר ללמוד ולהשתמש בהם על ידי כל האומות ברחבי העולם. עם קרבתו של פסח, הרב מרקוביץ דיבר על האידיאלים של חירות ואיך התורה מסבירה נושא זה.

בסיום, המשתתפים בטכס הודו לרב מרקוביץ על דברי החוכמה והעידוד, וסיכמו לעשות כל שביכולתם על מנת להבטיח את הביטחון וההרמוניה לאוכלוסייה היהודית בעולם.
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן