קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|נשיא המדינה במסר לכינוס השלוחים: "הרבי חי בתוכנו" ● וידאו
(יום חמישי, כ''ז חשוון תשע''ד)
לקראת כינוס השלוחים העולמי, נשיא המדינה שמעון פרס במסר לאלפי שלוחי הרבי בעולם, באמצעות מרכז התקשורת החב"די - COL ● "כאשר שואלים אותי מיהו יהודי, תשובתי היא: יהודי הוא זה הדואג שילדיו וצאצאיו יישארו יהודים, ואתם משקיעים בזה הרבה לב, הרבה מסירות, הרבה שליחות. כל הכבוד לכם! אני רוצה להודות לכם, בשם העם כולו" ● על הרבי: "זכיתי לפוגשו ולהתרשם עמוקות מהוד אישיותיו ומועצמת רוחו. הוא חי בתוכנו, כמורשת גדולה, לשמור את יהדותו של העם היהודי ולשמור את העם היהודי כבית משותף הדואג לעתיד צאצאיו" נשיא המדינה פרס מברך את שלוחי חב"ד

כינוס השלוחים תשע"ד: הדיווחים, הגלריות, כתבות הוידאו

מערכת COL

נשיא המדינה שמעון פרס מצדיע לשלוחי הרבי, באצמעות ברכה מוקלטת בוידאו שצולמה היום (חמישי) בלשכתו בירושלים על-ידי צוות מרכז התקשורת החב"די - COL.

במהלך השנים ביקר מר פרס - במסגרת תפקידיו הרבים - בבתי-חב"ד שונים ברחבי העולם ונחשף מקרוב לפעילות הענפה של השלוחים המסורים.

עכשיו, לרגל שלושים שנה לכינוס השלוחים העולמי, התפנה נשיא המדינה מר שמעון פרס לתת את ברכתו לשלוחי הרבי.

כזכור, בשנה שעברה, ביוזמת COL, העביר ראש-הממשלה בנימין נתניהו את ברכתו החמה והמיוחדת לשלוחי הרבי, לקראת כינוס השלוחים העולמי.

המורשת הגדולה של הרבי

"חלפו עשרים שנה מאז הלך מאיתנו הרב הגדול והנכבד", פתח פרס בדבריו, "זכיתי לפוגשו ולהתרשם עמוקות מהוד אישיותיו ומועצמת רוחו. הוא חי בתוכנו, כמורשת גדולה, לשמור את יהדותו של העם היהודי ולשמור את העם היהודי כבית משותף הדואג לעתיד צאצאיו.


מר פרס בכניסה ל'יחידות' אצל הרבי בתש"ל (צילום: שמואל בן צבי, COL)

"אני רואה אותכם, שלוחי חב"ד, בהרחבה מקומות בעולם, בניהם מקומות רחוקים, נידחים, עויינים, ואני יודע שאתם שליחי מצווה.

"עצתו של הרב, צוואתו, ומצוותו של העם היהודי, להוסיף ולהתקיים כעם", הוסיף מר פרס, "אומנם, יש לנו מדינה משלנו, חזרנו לארצנו, אבל רק מחצית העם חי בישראל. המחצית האחרת מפוזרת, במקומות רבים בעולם, ואתם מגיעים כחלוצים לכל מקום, כאנשים שמקיימים קהילה, כאנשים שמצילים נפשות, כאנשים המרביצים את תורת ישראל. לפעמים בתנאים קשים מאוד, ולעיתים גם בסכנת נפשות, ואכן כך. היו קורבנות.


בביקור בבית-ספר חב"ד עיר גנים בירושלים (צילום: מנדי הכטמן, COL)

"אני רוצה להודות לכם, בשם העם כולו, על המצווה הגדולה הזו, על המורשת הגדולה הזו. הרי נאמר שכל המציל נפש מישראל כאילו הציל עולם ומלואו. אנחנו עם שרואה בכל אדם עולם מלא ועולם שלם.

"כאשר שואלים אותי מיהו יהודי תשובתי היא: יהודי הוא זה הדואג שילדיו וצאצאיו יישארו יהודים, ואתם משקיעים בזה הרבה לב, הרבה מסירות, הרבה שליחות. כל הכבוד לכם! מיטב ברכותיי לכנס החשוב שלכם, תקוותי שתמשיכו בעבודת הקודש הזו, היו ברוכים".לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:


לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)


נשיא המדינה מר שמעון פרס מברך את השלוחים (צילום וידאו: שניאור שיף, COL)
נשיא המדינה מר שמעון פרס מברך את השלוחים (צילום וידאו: שניאור שיף, COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן