קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הרב דרוקמן לח"כ בן ארי: "עוצמה לישראל מפלגה כדעת הרבי"
(יום שני, ג' שבט תשע''ג)
בסוף השבוע נפגש חה"כ ד"ר מיכאל בן ארי עם הרב דוד מאיר דרוקמן רב העיר קרית מוצקין ורב קהילת חב"ד בקריות, בן ארי הציג את עמדתה של עוצמה לישראל במספר רב של תחומים ● הרב דרוקמן ביקש לדעת את עמדתה של עוצמה לישראל בשלל נושאים העומדים על הפרק ובהם גיוס בני ישיבות, מיהו יהודי, ובנושא ארץ ישראל ותכנית האוטונומיה  עוצמה לישראל
בסוף השבוע נפגש חה"כ ד"ר מיכאל בן ארי עם הרב דוד מאיר דרוקמן רב העיר קרית מוצקין ורב קהילת חב"ד בקריות, בן ארי הציג את עמדתה של עוצמה לישראל במספר רב של תחומים.

הרב דרוקמן ביקש לדעת את עמדתה של עוצמה לישראל בשלל נושאים העומדים על הפרק ובהם גיוס בני ישיבות, מיהו יהודי, ובנושא ארץ ישראל ותכנית האוטונומיה. חה"כ בן ארי השיב כי עמדתה של התנועה מחייבת את כל חברי התנועה וגם את חה"כ פרופ' אריה אלדד.
 
חסידי חב"ד רבים נמצאים בימים האחרונים בדילמה לאן להצביע ולמה התכוון הרבי כשאמר: "להצביע למפלגה החרדית ביותר".

הרב דרוקמן סיפר כי  זכור לו כיצד הגיע מנהיג המפד"ל ד"ר יוסף בורג לרבי וכשנכנס לקודש פנימה שאל את הרבי מדוע אינו מורה לחסידי חב"ד להצביע מפד"ל? הרבי השיב: "תעשה את הכל בכדי שהרשימה שלך תענה להגדרה הכי חרדית". הרב דרוקמן שמע את עמדת עוצמה לישראל בכל הנושאים העומדים על הפרק ואת התחייבותם להביא כל הכרעה לדעת תורה. 

לאור כך אמר הרב דרוקמן כי כיום 'עוצמה לישראל' עונה להגדרה המפלגה הכי חרדית.הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן