קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|






אולי הבן שלך ברשימה? COL מגיש את רשימת הזוכים ● בלעדי
(יום שלישי, כ''ג אדר תשע''א)

מרכז התקשורת החב"די - COL, מתכבד לחשוף את רשימת 680 הזוכים בתחרות של "אלבום הרבי" ● המבצע ליווה את ילדי חב"ד במשך ימי החורף, והעסיק אותם בחיות חסידית והתקשרות לרבי ● מנהלי בתי-ספר ומחנכים רבים סיפרו כי המבצע גרם לילדים להיות חדורים במושגי 'דור השביעי' וכי החיות החסידית הייתה ניכרת בזמן הלימודים בכל המקצועות ● בואו לראות מי זכה בכרטיס טיסה לרבי, ספרי קודש, מכשירים אלקטרוניים יוקרתיים, תמונות מרהיבות של הרבי ועוד לרשימה המלאה

כרטיס טיסה לרבי

מעודה דניאל ת"ת אור מנחם צפת

סט ליקוטי שיחות

פיק ישראל ת"ת חב"ד מגדל העמק

אופניים

צירקוס שניאור כתה ד 2 ת"ת תורת אמת ירושלים
וינפלד יעקב שאול תלמוד תורה כפר חב"ד
טייכטל דובי ת"ת דברי מנחם נתניה
הבר אהרון ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
יוסף-חיים קבלני ת"ת אור מלכה ראשון לציון
שיני לוי יצחק ת"ת חב"ד רחובות

טיסה בשמי הארץ

שילו דוד סגפי ת"ת חב"ד אלעד
בנימין אבישיד ת"ת חב"ד בית שמש
גוצל שניאור תלמוד תורה כפר חב"ד

מנחה מעריב

יצחק צברי ת"ת חב"ד אלעד
דוד שלום מלזתרים ת"ת חב"ד אלעד
בורנשטיין שניאור ת"ת חב"ד אשקלון
חלק אליחי יוסף ת"ת נווה זאב באר שבע
וולס אברהם ת"ת נווה זאב באר שבע
סיבוני נתנאל ת"ת נווה זאב באר שבע
בקרמן ברוך ת"ת בני מנחם בני-ברק
הלל מנחם מענדל ת"ת בני מנחם בני-ברק
טל יהושע ת"ת בני מנחם בני-ברק
ספרנוביץ חיים יצחק ת"ת בני מנחם בני-ברק
מוטי וולף חיידר כפר חב"ד
בורשטיין שלום דב בער תלמוד תורה כפר חב"ד
פיזם יונה ת"ת חב"ד נתיבות
ויצמן יוסף יצחק ת"ת חב"ד נתיבות
בלשניקוב מנדי ת"ת דברי מנחם נתניה
אוזמן נועם ת"ת דברי מנחם נתניה
דרורי סעדיה משה ת"ת דברי מנחם נתניה
ישראלי יהודה לייב ת"ת חב"ד בנים עמנואל
דסה שלום דובער ת"ת חב"ד בנים עמנואל
ברקו מנחם מנדל ת"ת חב"ד פתח תקוה
שפיגל יהודה ת"ת אור מנחם צפת
גולדין מנחם מענדל ת"ת אור מנחם צפת
נודלמן לוי יצחק ת"ת אור מנחם צפת
חיים וואגנער ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
בערי צירקינד ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
יוסף יצחק כהנא ת"ת חב"ד קרית גת
ספרנוביץ משה יהודה ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
נעסילעוויטש שמואל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
מירלסון אבייתר ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
דהאן יוסף יצחק ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
קסלסי ישראל ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
גדסי שניאור ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
משה חיים דובראווסקי ת"ת אור מלכה ראשון לציון
יוסף יצחק סדי ת"ת אור מלכה ראשון לציון
פאיז אביאל ת"ת חב"ד רחובות
קרלנשטיין יצחק משה ת"ת חב"ד רחובות
אייזנברג אוריאל ת"ת חב"ד רחובות
אלי טולצינסקי פטרבורג, רוסיה
חב"ד דונצייק דונצייק, אוקראינה

נגן MP3

פנינה אלפסי אופקים בנות
סרור אווה בית ספר חב"ד אילת
גבעתי נהוראי ת"ת חב"ד אשקלון
לסרי דביר שמואל ת"ת נווה זאב באר שבע
נחמה דינה בן בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
דבורה נחמן תפארת מנחם ביתר עלית
באשה יוסף יצחק ת"ת בני מנחם בני-ברק
פרידמן שניאור זלמן ת"ת חב"ד הרצליה
אפרת שאער בית רבקה כפר חב"ד
דקה מעיין בית ספר חב"ד בנות נתניה
רמתי דבורה לאה בית ספר חב"ד בנות עמנואל

עט מיוחד

דבורי גורליק בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
אור כהן בית ספר חב"ד יבניאל
מנדי הרטמן – חיידר כפר חב"ד
טנגי מנחם מענדל תלמוד תורה כפר חב"ד
כהן חיים רחמים תלמוד תורה כפר חב"ד
מנחם לבנהרץ ת"ת חב"ד מגדל העמק
גינדס חיה בית ספר חב"ד בנות עמנואל
יוסף פרץ ת"ת חב"ד בנים עמנואל
כהן שמעון צבי ת"ת חב"ד בנים עמנואל
גליס אסתי(בי"ס בנות) בית ספר חב"ד בנות ערד
רפאל טירנואר ת"ת חב"ד ערד
מלכה אדרת בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
קליין תהילה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
ריינהולד רבקה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
אליאסי דבורה לאה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
הורביץ מנחם מענדל ת"ת אור מנחם צפת
שושני שמואל ת"ת אור מנחם צפת
יעקב מנחם מענדל ת"ת אור מנחם צפת
י. אלפסי ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
י. פילער ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
שטערנא שרה כץ בית ספר חב"ד בנות קרית גת
בראך חיים דב ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
מירלסון שניאור זלמן ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
לרמן לוי ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
מלכה שמואל משה ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
סגל מנחם מענדל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
חמו מני ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
וירט נחמי בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
פיזם רבקי בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
יעקובי חי'ה מושקא בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
טל מוגרבי ת"ת אור מלכה ראשון לציון
עמית משה אשכנזי ת"ת אור מלכה ראשון לציון
ויס שמואל ת"ת חב"ד רחובות
גופין מנחם מנדל ת"ת חב"ד רחובות
סודרי מנחם מענדל פריז, צרפת
מינץ מנחם מענדל קנדה
גורביץ נפתלי אופנבך, גרמניה
מינץ אייזיק שניאור קנדה
סמינסקי זלמן פטרבורג, רוסיה

פאזל 770

לוי שמואליק בית ספר חב"ד אילת
חני ווינפלד בית רבקה כפר חב"ד
רוזנטל רבקה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
חדד שליו ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
חב"ד דונצייק דונצייק, אוקראינה

קורקינט

יצחק טרבלסי בית ספר חב"ד יבניאל
דובי ליפשיץ חיידר כפר חב"ד
אביתר רון בית ספר חב"ד עתלית
רוזן מנדי ת"ת חב"ד לוד
פיזם שמואל ת"ת חב"ד נתיבות
ציק שמואל ת"ת חב"ד בנים עמנואל
וויספיש שמואל זליג ת"ת חב"ד פתח תקוה
יעקב אריה ת"ת חב"ד קרית גת
קידר יוסף ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
לוי הכט ת"ת חב"ד תל אביב

ספר הרמב"ם ושו"ע אדמוה"ז

יונתן מימון ת"ת חב"ד אלעד
אורי מויאל ת"ת חב"ד אלעד
יקותיאל בובלי ת"ת חב"ד אלעד
מנדי בן הרוש ת"ת חב"ד אלעד
הרשטיק צבי מרדכי ת"ת נווה זאב באר שבע
אלחרר דוד משה ת"ת נווה זאב באר שבע
עשוש אליה ינון ת"ת נווה זאב באר שבע
חלק יוסי ת"ת נווה זאב באר שבע
נימובסקי מנחם מענדל ת"ת נווה זאב באר שבע
נחמן סנדומירסקי ת"ת חב"ד בית שמש
שניאור זלמן רבקין ת"ת חב"ד בית שמש
יעקב רוזן ת"ת חב"ד בית שמש
עזרן יהודה בן ציון תפארת מנחם ביתר עלית
בטקין בן ציון תפארת מנחם ביתר עלית
בקרמן מנחם מענדל ת"ת בני מנחם בני-ברק
חזן יהושע משה ת"ת בני מנחם בני-ברק
סגל יוסף יצחק ת"ת בני מנחם בני-ברק
ספרנוביץ מרדכי ת"ת בני מנחם בני-ברק
משפחת זינגר ת"ת בני מנחם בני-ברק
לוי מנחם מענדל ת"ת חב"ד הרצליה
לוגוב נתי כתה ו' ת"ת תורת אמת ירושלים
פינקוביץ חיים עוזר ת"ת תורת אמת ירושלים
מנדי הרטמן חיידר כפר חב"ד
מנדי נוגינסקי חיידר כפר חב"ד
מוישי גופין חיידר כפר חב"ד
איציק ליפשיץ חיידר כפר חב"ד
אדרעי יודי תלמוד תורה כפר חב"ד
גינדי יוסף יצחק תלמוד תורה כפר חב"ד
סודקביץ מנחם מענדל תלמוד תורה כפר חב"ד
שובל שמואל תלמוד תורה כפר חב"ד
יוסף חיים אלמליח בית ספר חב"ד עתלית
לוי (מענדי?) בן משה ת"ת חב"ד לוד
מנדי מיפעי ת"ת חב"ד לוד
מרחום נתנאל ת"ת חב"ד מגדל העמק
שטוייר עוז ת"ת חב"ד מגדל העמק
נחמיאס אחיה ת"ת חב"ד מגדל העמק
שמולביץ יוסי ת"ת חב"ד מגדל העמק
נקי לוי יצחק ת"ת דברי מנחם נתניה
קמינסקי מנחם ת"ת דברי מנחם נתניה
רוזנבלאט מנדי ת"ת דברי מנחם נתניה
גרינברג שמואל ת"ת חב"ד בנים עמנואל
יוסף יצחק מאור ת"ת חב"ד ערד
שוקרון אלקנה ת"ת חב"ד פתח תקוה
אוטינסקי מענדי ת"ת אור מנחם צפת
טריאסטר ניסים ת"ת אור מנחם צפת
יעקב מענדי ת"ת אור מנחם צפת
גורביץ אהרון ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
זוהר אליעזר דב ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
פלדמן משה ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
קרלנשטיין שניאור ת"ת חב"ד רחובות

שעון יד

קפלון יוסי בית ספר חב"ד אילת
פרץ מאור בית ספר חב"ד אילת
דביר דחבש ת"ת חב"ד אלעד
מנצו גלט ת"ת חב"ד אלעד
ביסטריצקי לוי ת"ת נווה זאב באר שבע
לוי דניאל ת"ת נווה זאב באר שבע
עסיס מנחם מענדל תפארת מנחם ביתר עלית
לוין אלי תפארת מנחם ביתר עלית
פלג זיו ת"ת חב"ד הרצליה
פנחס מנחם מענדל ת"ת חב"ד הרצליה
פריימן מנחם מענדל ת"ת חב"ד חדרה
אדיר כהן בית ספר חב"ד יבניאל
יצחק גרינפלד חיידר כפר חב"ד
מנדי קפלן  חיידר כפר חב"ד
יוסי שניאור חיידר כפר חב"ד
בלינצקי ראובן תלמוד תורה כפר חב"ד
בן ארוש מנחם תלמוד תורה כפר חב"ד
שניאורסון ישראל יוסף תלמוד תורה כפר חב"ד
ליפש מ"מ ת"ת חב"ד מגדל העמק
שנאן מענדי ת"ת דברי מנחם נתניה

שרשרת מיוחדת

איילה שקד אופקים בנות
רבקי הרשקוביץ אופקים בנות
דהרי רבקה בית ספר חב"ד אילת
חמו נטלי בית ספר חב"ד אילת
אייזנבך חנה בית ספר חב"ד אילת
גולדי רוט בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
חנה חלק בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
מנוחה פריימן בית ספר חב"ד יבניאל
חיה מושקא נאור בית ספר חב"ד יבניאל
מושקי שיינר בית רבקה כפר חב"ד
מירי רבינוביץ בית רבקה כפר חב"ד
בתיה בורגן בית רבקה כפר חב"ד
ריקי פרנקל בית רבקה כפר חב"ד
שטערנא מזרחי בית רבקה כפר חב"ד
בת שבע גוטמן בית רבקה כפר חב"ד
תמר קוטנר בית רבקה כפר חב"ד
מושקי גרינבאום בית ספר חב"ד עתלית
מן מושקי בית ספר חב"ד בנות נתניה
ללוש הדר בית ספר חב"ד בנות נתניה
חדד חיה מושקא בית ספר חב"ד בנות נתניה
נסימיין שירלי בית ספר חב"ד בנות נתניה
גנדל רבקה בית ספר חב"ד בנות עמנואל
כהן גאולה בית ספר חב"ד בנות עמנואל
נדוברא חיה מוסיא בית ספר חב"ד בנות עמנואל
בן משי מיטב בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
פנקר מעיין בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
יראל הילה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
בוקצ'ין ברכה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
רחמים נחמה דינה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
טליה בליה בית ספר חב"ד בנות קרית גת
לאה מרינובסקי בית ספר חב"ד בנות קרית גת
רות מדר בית ספר חב"ד בנות קרית גת
פייביש דניאל בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
כהן שרה בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
קקון הודיה בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
רוזנברג מלכי בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
קופמן מושקי גרודנו, בלרוס
רונזפלד חיה מושקא ברזיל
חיטריק אליעזר סקרדר פלטבוש
אלפרוביץ חיה מוסיא מוגילוב - בלרוס
הבלין לאה פרנקפורט

תמונה של הרבי

מן לוי יצחק ת"ת חב"ד חדרה
ליפש דוד אופקים בנים
ליפשיץ אריה יהודה אופקים בנים
ליפשיץ יוסף יצחק אופקים בנים
אורי ליפש אופקים בנים
מנדי ליפש אופקים בנים
חיה אילוז אופקים בנות
חיה דהן אופקים בנות
חיה מושקא עבאדה אופקים בנות
פייגי ליפש אופקים בנות
מושקי כהן אופקים בנות
פוגל יוסף יצחק בית ספר חב"ד אילת
סמדג'ה מנדי בית ספר חב"ד אילת
אוחנה נהוראי בית ספר חב"ד אילת
ממן אביב בית ספר חב"ד אילת
קוצר חיה בית ספר חב"ד אילת
ממן מנדי בית ספר חב"ד אילת
שמחה נינה בית ספר חב"ד אילת
העכט אברהם יהושוע בית ספר חב"ד אילת
רובינשטיין מנדי בית ספר חב"ד אילת
דהאן רון בית ספר חב"ד אילת
אביתר בן הרוש ת"ת חב"ד אלעד
שלומי לידר ת"ת חב"ד אלעד
מנדי מלוב ת"ת חב"ד אלעד
בינימין בן טוב ת"ת חב"ד אלעד
מנדי סגל ת"ת חב"ד אלעד
אוריה סילברמן ת"ת חב"ד אלעד
שלום עוז אוחיון ת"ת חב"ד אלעד
יוסף ברנר ת"ת חב"ד אלעד
נועם חן ת"ת חב"ד אלעד
נתנאל בנדרימה ת"ת חב"ד אלעד
אדרעי מנדי ת"ת חב"ד אשקלון
בוגדנוביץ ליאור ת"ת חב"ד אשקלון
חורי יוסף ת"ת חב"ד אשקלון
גודשמיט יוסף יצחק ת"ת חב"ד אשקלון
גבעתי שילה בית ספר חב"ד בנות אשקלון
אסולין אנאל בית ספר חב"ד בנות אשקלון
נדג'ר יסכה בית ספר חב"ד בנות אשקלון
אליהו יוסף יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
אלחרר מענדי ת"ת נווה זאב באר שבע
עומסי יוסף יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
קפלן יעקב ת"ת נווה זאב באר שבע
קאליפה לוי יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
טויטו ניתאי ת"ת נווה זאב באר שבע
הלל לוי ת"ת נווה זאב באר שבע
דהן יוסף יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
בכר יוסף יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
חלק ישראל ת"ת נווה זאב באר שבע
סלוין מנחם מענדל ת"ת נווה זאב באר שבע
דהן דניאל ת"ת נווה זאב באר שבע
פלמן שניאור ת"ת נווה זאב באר שבע
כהן מחם מענדל ת"ת נווה זאב באר שבע
הלל יוסף יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
וקנין יוסף גד ת"ת נווה זאב באר שבע
חוזיאס לוי יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
קאליפה שניאור ת"ת נווה זאב באר שבע
חלק שניאור זלמן ת"ת נווה זאב באר שבע
קורץ לוי יצחק ת"ת נווה זאב באר שבע
דהן חננאל ת"ת נווה זאב באר שבע
עומסי אור ת"ת נווה זאב באר שבע
ווסקר מתן ת"ת נווה זאב באר שבע
מושקא הנדל בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
רחלי בן חמו בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
רוזי קפלן בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
דבורה לוצקי בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
נחמה ספיר בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
מוריה אלקסלסי בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
חני נחימובסקי בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
רבקה חלק בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
משי גורליק בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
רחל גורליק בית ספר בנות עוזיאל באר שבע
שלמה בלניצקי ת"ת חב"ד בית שמש
שניאור זלמן בלניצקי ת"ת חב"ד בית שמש
יונתן בן חיים ת"ת חב"ד בית שמש
מ"מ גרינברג ת"ת חב"ד בית שמש
צביקה קנלסקי ת"ת חב"ד בית שמש
שניאור ויינר ת"ת חב"ד בית שמש
שמואל איבגי ת"ת חב"ד בית שמש
יוסף יצחק רושינעק ת"ת חב"ד בית שמש
יוסף יצחק צימרמן ת"ת חב"ד בית שמש
פרקש יוסף יצחק תפארת מנחם ביתר עלית
הרטמן מנחם תפארת מנחם ביתר עלית
ויספיש מנדי תפארת מנחם ביתר עלית
מיירס מנחם תפארת מנחם ביתר עלית
אנגלסמן חיים פנחס ת"ת בני מנחם בני-ברק
זכריהו מנחם מענדל ת"ת בני מנחם בני-ברק
חדד מנחם מענדל ת"ת בני מנחם בני-ברק
ליפקין אברהם ת"ת בני מנחם בני-ברק
ליפש יהודה ת"ת בני מנחם בני-ברק
ליפשיץ שניאור זלמן ת"ת בני מנחם בני-ברק
שגיב שניאור זלמן ת"ת בני מנחם בני-ברק
הצופה יוסף יצחק ת"ת חב"ד הרצליה
זהבי אברהם ניסים ת"ת חב"ד הרצליה
פלג עודד ת"ת חב"ד הרצליה
בניסטי דוד אריה לייב ת"ת חב"ד הרצליה
לוי נהוראי ת"ת חב"ד הרצליה
מזרחי שלום בער ת"ת חב"ד הרצליה
פליאסקוס משה מרדכי ת"ת חב"ד הרצליה
חדד שמואל ת"ת חב"ד הרצליה
רוזנברג מנחם מענדל ת"ת חב"ד חדרה
שוורץ חיים ת"ת חב"ד חדרה
ברסון תדהר ת"ת חב"ד חדרה
ללום לוי יצחק ת"ת חב"ד חדרה
מן שמואל ת"ת חב"ד חדרה
אקסלרוד מוישי ת"ת חב"ד חדרה
חני ביטון בית ספר חב"ד יבניאל
הדס הלפרין בית ספר חב"ד יבניאל
מירב לסטר בית ספר חב"ד יבניאל
יואל הלפרין בית ספר חב"ד יבניאל
אלישיב סוויסה בית ספר חב"ד יבניאל
שילה ועקנין בית ספר חב"ד יבניאל
דניאל קריטי בית ספר חב"ד יבניאל
דוד וזנה בית ספר חב"ד יבניאל
קלוגר חנה הינדא בית חיה מושקא ירושלים
קפלן שניאור כתה ו' ת"ת תורת אמת ירושלים
אלפרוביץ בני ת"ת תורת אמת ירושלים
ישראל רבקין חיידר כפר חב"ד
מוישי ספקטור חיידר כפר חב"ד
מנדי מקוביצקי חיידר כפר חב"ד
מנדי רום חיידר כפר חב"ד
לוי"צ גרינפלד חיידר כפר חב"ד
דובי וולף חיידר כפר חב"ד
אפרים וולף  חיידר כפר חב"ד
שמואל גופין חיידר כפר חב"ד
מוישי פקטור חיידר כפר חב"ד
לוי מיכאלשוילי חיידר כפר חב"ד
אברמי בורגן חיידר כפר חב"ד
לוי קורץ חיידר כפר חב"ד
אלקי וולף בית רבקה כפר חב"ד
יוסי (רמת אפעל) גופים חיידר כפר חב"ד
לוי גרינפלד חיידר כפר חב"ד
אדרעי מתיתיהו תלמוד תורה כפר חב"ד
אהרונוסון מנחם מענדל תלמוד תורה כפר חב"ד
אולידורט יצחק תלמוד תורה כפר חב"ד
אושר בן ציון תלמוד תורה כפר חב"ד
אמיר שניאור תלמוד תורה כפר חב"ד
אנטבי בנימין תלמוד תורה כפר חב"ד
גרינברג שמואל תלמוד תורה כפר חב"ד
גרינוולד משה שמעון זאב תלמוד תורה כפר חב"ד
הבר מאיר שלום תלמוד תורה כפר חב"ד
חביב אריה תלמוד תורה כפר חב"ד
חסין ישי תלמוד תורה כפר חב"ד
טנגי יוסף יצחק תלמוד תורה כפר חב"ד
כהן מנחם (כ"א2) תלמוד תורה כפר חב"ד
כהן מנחם (כ"ה1) תלמוד תורה כפר חב"ד
לוקשינסקי אהרון תלמוד תורה כפר חב"ד
ליפסקר צבי הירש תלמוד תורה כפר חב"ד
לסוף מנחם מענדל תלמוד תורה כפר חב"ד
מארק ישראל תלמוד תורה כפר חב"ד
מוזיקנט מנחם מענדל תלמוד תורה כפר חב"ד
מרינובסקי חיים עוזר תלמוד תורה כפר חב"ד
סודקביץ יחיאל תלמוד תורה כפר חב"ד
רויטבלאט מתן יהושע תלמוד תורה כפר חב"ד
רויטבלאט יוני תלמוד תורה כפר חב"ד
ריבקין דב תלמוד תורה כפר חב"ד
שאער שלמה חיים תלמוד תורה כפר חב"ד
שובל שניאור תלמוד תורה כפר חב"ד
שטינמיץ שמואל תלמוד תורה כפר חב"ד
שכטמן מנחם מענדל תלמוד תורה כפר חב"ד
שניאורסון משה זלמן תלמוד תורה כפר חב"ד
תירוש איתן מרדכי תלמוד תורה כפר חב"ד
מושקא רוטשילד בית רבקה כפר חב"ד
נינה אדרעי בית רבקה כפר חב"ד
חיה פלדיני בית רבקה כפר חב"ד
חנה אולידורט בית רבקה כפר חב"ד
פייגי סוקניק בית רבקה כפר חב"ד
מוסי לוין בית רבקה כפר חב"ד
חני גינדי בית רבקה כפר חב"ד
רבקה סוקניק בית רבקה כפר חב"ד
צופיה אלמליח בית ספר חב"ד עתלית
אריה לייב בית ספר חב"ד עתלית
הודיה עמיר בית ספר חב"ד עתלית
סקורי מושקי בית ספר חב"ד עתלית
רחל מרקוביץ בית ספר חב"ד עתלית
יונתן קליין בית ספר חב"ד עתלית
אוריאל ביטון בית ספר חב"ד עתלית
אקסלרוד אברימי בית ספר חב"ד עתלית
סבג יוסף יצחק בית ספר חב"ד עתלית
הודיה קלבין בית ספר חב"ד עתלית
אוראל אלמקיס בית ספר חב"ד עתלית
ישראל מלכיאלי ת"ת חב"ד לוד
דוד קטש ת"ת חב"ד לוד
חוני ליפש ת"ת חב"ד לוד
אנדו אביחי ת"ת חב"ד מגדל העמק
אלרז בן-הרוש ת"ת חב"ד מגדל העמק
קולט עידן ת"ת חב"ד מגדל העמק
קישון מ"מ ת"ת חב"ד מגדל העמק
דוד רייניץ ת"ת חב"ד מגדל העמק
פרץ טל ת"ת חב"ד מגדל העמק
ברדוגו שניאור ת"ת חב"ד מגדל העמק
כהן ברוך צבי ת"ת חב"ד מגדל העמק
מרחום אלעד ת"ת חב"ד מגדל העמק
אייזנשטיין אברהם ת"ת חב"ד מגדל העמק
דישראלי לוי ת"ת חב"ד מגדל העמק
מילשטיין עמית ת"ת חב"ד מגדל העמק
קארה מ"מ ת"ת חב"ד מגדל העמק
יוסי ברדוגו ת"ת חב"ד מגדל העמק
שמעון חמו ת"ת חב"ד מגדל העמק
אוחיון יוסי ת"ת חב"ד מגדל העמק
בורשטיין שמעון ת"ת חב"ד מגדל העמק
ברונזברג מ"מ ת"ת חב"ד מגדל העמק
גבריאלי יצחק ת"ת חב"ד מגדל העמק
קלמן יוסף יצחק ת"ת חב"ד מגדל העמק
אוחיון מנדי ת"ת חב"ד מגדל העמק
ביטון יוסף יצחק ת"ת חב"ד מגדל העמק
לנדמן שלמה ת"ת חב"ד מגדל העמק
חמו חיים ת"ת חב"ד מגדל העמק
דישראלי מנדי ת"ת חב"ד מגדל העמק
מימון מאור ת"ת חב"ד מגדל העמק
פריימן מאיר ת"ת חב"ד מגדל העמק
שרה רחל בית ספר חב"ד נצרת עלית
פיזם שלום דובער ת"ת חב"ד נתיבות
בובי דור ת"ת חב"ד נתיבות
פודורובסקי אריאל ת"ת חב"ד נתיבות
מור יוסף יאיר ת"ת חב"ד נתיבות
אבני שלו ת"ת דברי מנחם נתניה
אלפנביין דוד ת"ת דברי מנחם נתניה
אקסלרוד משה ת"ת דברי מנחם נתניה
ברדה יוסי ת"ת דברי מנחם נתניה
ברכה מנחם ת"ת דברי מנחם נתניה
גבריאל אלעזר יוסף ת"ת דברי מנחם נתניה
זלוף יוסף יצחק ת"ת דברי מנחם נתניה
מיימון נתנאל ת"ת דברי מנחם נתניה
נקי שמוליק ת"ת דברי מנחם נתניה
סויסה מרדכי ת"ת דברי מנחם נתניה
תעיזי מענדי ת"ת דברי מנחם נתניה
מן מענדי ת"ת דברי מנחם נתניה
לויאב ישראל מאיר ת"ת דברי מנחם נתניה
בן חיים יוסף יצחק ת"ת דברי מנחם נתניה
ליאוצי נתנאל ת"ת דברי מנחם נתניה
בר נהורי ת"ת דברי מנחם נתניה
כהן לוי יצחק ת"ת דברי מנחם נתניה
עזיזי יעקב אור ת"ת דברי מנחם נתניה
רויטמן שמשון ת"ת דברי מנחם נתניה
וילהלם אברהמי ת"ת דברי מנחם נתניה
חדד אימרי ת"ת דברי מנחם נתניה
אריש מאיר ישראל ת"ת דברי מנחם נתניה
איזיקוביץ נועה בית ספר חב"ד בנות נתניה
כץ חני בית ספר חב"ד בנות נתניה
אלפנביין פייגי בית ספר חב"ד בנות נתניה
גאידה הודיה בית ספר חב"ד בנות נתניה
לוי הדר בית ספר חב"ד בנות נתניה
בן חיים רחלי בית ספר חב"ד בנות נתניה
יעקובוב רחלי בית ספר חב"ד בנות נתניה
מור יוסף מנוחי בית ספר חב"ד בנות נתניה
חדד אריאל בית ספר חב"ד בנות נתניה
מן מושקי בית ספר חב"ד בנות נתניה
זינגר סעדה בית ספר חב"ד בנות עמנואל
מדר אפרת ומושקא בית ספר חב"ד בנות עמנואל
מלוב חיה בית ספר חב"ד בנות עמנואל
גרינברג עטילה בית ספר חב"ד בנות עמנואל
יעקובי שיינא בית ספר חב"ד בנות עמנואל
קמחי איילת חן בית ספר חב"ד בנות עמנואל
גרנביץ רחלי בית ספר חב"ד בנות עמנואל
אביטל אפרת בית ספר חב"ד בנות עמנואל
גרינברג משה ת"ת חב"ד בנים עמנואל
נעמי ליאל ת"ת חב"ד בנים עמנואל
דסה שמואל ת"ת חב"ד בנים עמנואל
כהן משה ת"ת חב"ד בנים עמנואל
קיזנר מנחם מענדל ת"ת חב"ד בנים עמנואל
כהן מ"מ ת"ת חב"ד בנים עמנואל
גינדס זאב ת"ת חב"ד בנים עמנואל
גנדל שלום דובער ת"ת חב"ד בנים עמנואל
מדר מנחם ת"ת חב"ד בנים עמנואל
זינגר יהושע ת"ת חב"ד בנים עמנואל
מלוב מנחם מענדל ת"ת חב"ד בנים עמנואל
נדובורא מנחם מענדל ת"ת חב"ד בנים עמנואל
מנחם ויצמן ת"ת חב"ד בנים עמנואל
יוסף ויצמן ת"ת חב"ד בנים עמנואל
חפץ שלום דובער ת"ת חב"ד בנים עמנואל
בוגוסלבסקי יוסי ת"ת חב"ד ערד
מנדי וולף ת"ת חב"ד ערד
יוסי שמחון ת"ת חב"ד ערד
מאור דוד לזנס ת"ת חב"ד ערד
מנחם מענדל ברדוגו ת"ת חב"ד ערד
משה מנחם גרנט ת"ת חב"ד ערד
שמואל בוסי ת"ת חב"ד ערד
מנדי אלהרר ת"ת חב"ד ערד
הולצברג חיה מושקא בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
יונגר אביגיל בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
יראל טליה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
פנחס חנה שיינא בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
קניג חיה מושקא בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
אקסלרוד פרומה דינה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
בוקצ'ין לאה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
בנקר חנה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
דייטש מושקא בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
פרופ עטרת גאולה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
סגל מלכה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
גרשון נחמה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
דייטש חנה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
לרנר מיכל בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
סגל מושקא בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
גרשון חיה מושקא בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
יראל שירה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
כהן רחל לאה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
בן משי טוהר בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
דייטש שטערנא שרה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
מעטוף רות בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
דייטש דבורה לאה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
סדן אביגיל בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
פרופ עמליה בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
כהן חיה מושקא בית ספר חב"ד בנות פתח תקוה
לרנר נתנאל ומשה ת"ת חב"ד פתח תקוה
סגל לוי יצחק ת"ת חב"ד פתח תקוה
גבאי שמואל ת"ת חב"ד פתח תקוה
מירון מנחם מנדל ת"ת חב"ד פתח תקוה
אליאסי מנחם מנדל ת"ת חב"ד פתח תקוה
ארונסון שמואל ת"ת חב"ד פתח תקוה
פאר איתי ת"ת חב"ד פתח תקוה
גולן עדיאל ת"ת חב"ד פתח תקוה
גורליק מנחם מנדל ת"ת חב"ד פתח תקוה
קרולינסקי ישראל יהודה ת"ת חב"ד פתח תקוה
ארזואן מאיר ת"ת אור מנחם צפת
סוקולוביץ לוי ת"ת אור מנחם צפת
וורצ'וב מנחם מענדל ת"ת אור מנחם צפת
אליג'רט ברוך ת"ת אור מנחם צפת
קיי שלום דובער ת"ת אור מנחם צפת
זילבר אהרון יצחק ת"ת אור מנחם צפת
גולדשטיין ישראל ת"ת אור מנחם צפת
כהן שלמה רחמים ת"ת אור מנחם צפת
מור יוסף מנחם מענדל ת"ת אור מנחם צפת
בר יונתן ת"ת אור מנחם צפת
אוסטורובסקי יוסף יצחק ת"ת אור מנחם צפת
עבאדי מנחם מענדל ת"ת אור מנחם צפת
משה אוריה ת"ת אור מנחם צפת
משען יוסף עזרא ת"ת אור מנחם צפת
הכט דובל'ה ת"ת אור מנחם צפת
ביטון אליה ת"ת אור מנחם צפת
פלד משה ת"ת אור מנחם צפת
הורביץ שלום דובער ת"ת אור מנחם צפת
הלר רועי ת"ת אור מנחם צפת
פרנסיס נחמן ת"ת אור מנחם צפת
אדרעי יעקב ת"ת אור מנחם צפת
אוסטרובצקי יוסף יצחק ת"ת אור מנחם צפת
אלף שחרי ת"ת אור מנחם צפת
בן נתן שמעון ת"ת אור מנחם צפת
ויה יוסף אריה ת"ת אור מנחם צפת
וילשנסקי שלום ת"ת אור מנחם צפת
זהר יוסף יצחק ת"ת אור מנחם צפת
זלינגר מענדי ת"ת אור מנחם צפת
נלסון מענדי ת"ת אור מנחם צפת
פרנסיס נתן חיים ת"ת אור מנחם צפת
ציפורי שניאור ת"ת אור מנחם צפת
קומער שלום דובער ת"ת אור מנחם צפת
רוטנברג אברהם ת"ת אור מנחם צפת
דישראלי מנחם מענדל ת"ת אור מנחם צפת
עבאדי מרדכי ת"ת אור מנחם צפת
ביסטריצקי לוי ת"ת אור מנחם צפת
יוסף מן ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
לוי טייטלבוים ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
שלום מרזוב ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
ש. ווענגער ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
מנחם גואריה ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
יוסף יצחק שיינער ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
ד. ארמוש ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
מנחם ויספיש ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
צ. שפינדלער ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
מ. שווארץ ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
י. אלטיין ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
מ. פישער ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
א. פערלשטיין ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
מ. שטערן ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
ש. מולגן ישיבת ערב חב"ד מונטריאול, קנדה
מנדי חוצנסקי ת"ת חב"ד קרית גת
שילה מדר ת"ת חב"ד קרית גת
נתאי רביבו ת"ת חב"ד קרית גת
יעקב אמיתי ת"ת חב"ד קרית גת
שמואל משי זהב ת"ת חב"ד קרית גת
חיה אמיתי בית ספר חב"ד בנות קרית גת
ביילה חוצנסקי בית ספר חב"ד בנות קרית גת
חנה גבאי בית ספר חב"ד בנות קרית גת
ליה חיה פטשניקוב בית ספר חב"ד בנות קרית גת
אסתר אברג'ל בית ספר חב"ד בנות קרית גת
צפורה בתיה כהן בית ספר חב"ד בנות קרית גת
חנה הלל בית ספר חב"ד בנות קרית גת
גולשמידט יוסף יצחק ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
האצרי? שלום ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
סמדג'ה אהרון ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
זוהר אליהו ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
אדרי נהוראי ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
ויגלר שניאור ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
מעטוף משה חגי ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
ספרנוביץ יוסף דב ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
מיפעי ישראל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
עמר יוסף יצחק ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
סגל ברוך שמעון ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
נעסילעוויטש מנחם מענדל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
דרור מנחם מענדל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
ויינטרוב מנחם מענדל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
זוהר יוסף יצחק (ב.ש.) ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
סוסבר פנחס ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
פרידקוס יעקב ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
מיפעי שמואל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
עידה ש.ב. ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
עמר שמואל ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
בלומנטל כיתה ז ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
מישולובין לוי יצחק ת"ת חב"ד נחלת הר חב"ד
אנטוורג מנחם מענדל ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
גבריאלוב נדב אליעזר ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
דיין אלעזר ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
עמוס מנחם מענדל ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
לביוב מוטי ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
וילהלם שלום דובער ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
יצחק פיזם ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
יעקובי ישראל ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
זכריה שניאור זלמן ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
חמו עמרם ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
ויצמן מאיר שניאור ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
ליפש מנחם מענדל ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
קרנצל זוהר אברהם ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
ג'רופי מנחם מענדל ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
קולט יוסף יצחק ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
מרקוביץ אברהם ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
איידלמן יואל ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
ישראל יאיר ת"ת צבאות מנחם קרית שמואל
כהן בת אל בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
אנטוורג חיה מושקא בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
פרצובסקי מירי בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
עמוס זוהר בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
יבדייב גאולה בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
אדלר חנה בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
יפרח הודיה בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
אלמליח עליזה בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
כהן חי'ה מושקא בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
גדז' דבורה לאה בית ספר חב"ד בנות קרית שמואל
שניאור זלמן סופר ת"ת אור מלכה ראשון לציון
גבריאל קקזנוב ת"ת אור מלכה ראשון לציון
יוסף יצחק ומנחם מענדל ברדוגו ת"ת אור מלכה ראשון לציון
דוד אלמועלם ת"ת אור מלכה ראשון לציון
שמואל ביטון ת"ת אור מלכה ראשון לציון
אביב חונן  ת"ת אור מלכה ראשון לציון
יוסף יצחק ונחמן פרוס ת"ת אור מלכה ראשון לציון
סעדון רוני ת"ת חב"ד רחובות
תירם נהוראי ת"ת חב"ד רחובות
בן אפרים יוסף יצחק ת"ת חב"ד רחובות
שיני מנחם מנדל ת"ת חב"ד רחובות
חביב שניאור זלמן ת"ת חב"ד רחובות
קרלנשטיין לוי ת"ת חב"ד רחובות
עקיבא מנדי ת"ת חב"ד רחובות
מנדי שלג ת"ת חב"ד תל אביב
שמואל רייכמן ת"ת חב"ד תל אביב
יוסף דביר ת"ת חב"ד תל אביב
לוי ברנס ת"ת חב"ד תל אביב
אפרים וולף ת"ת חב"ד תל אביב
יונה מיכאל ת"ת חב"ד תל ציון
חביב ישראל ת"ת חב"ד תל ציון
אולמן יוסף יצחק ת"ת חב"ד תל ציון
גורביץ שניאור זלמן אילינוי
משפחת סגל ברלין, גרמניה
המבורג מנחם מענדל קנדה
דייטש שמשון דייטש מינסק, בלרוס
מזרחי יוסף ברזיל
גרינבוים אלחנן ניו ג'רזי
משפחת וולף הנובר, גרמניה
משפחת וישצקי שוויץ
משפחת דבורקין ז'יטומיר אוקראינה
הנגל אריה לייה יוון
מאיר קנלסקי חי' מושקא מוסקבה, רוסיה.
ליברזון יוסף נחמן צ'ילה
טולצינסקי אברהם פטרבורג, רוסיה
ברוק ישראל גוטמן פטרבורג, רוסיה
סלמוניק יעקב פטרבורג, רוסיה
גולדברג פיני פטרבורג, רוסיה
חב"ד דונצייק דונצייק, אוקראינה
חב"ד דונצייק דונצייק, אוקראינה

(עיבוד: COL)
(עיבוד: COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:




© 2014 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן