קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|המרכז הבינלאומי לקבלה בצפת מארח צוותי תקשורת
(יום ראשון, י' אלול תשס''ט)
עשרות צוותי תקשורת מרחבי העולם פוקדים בימים האחרונים את המרכז הבינלאומי לקבלה בצפת, במסגרת הקמפיין העולמי למיתוגה של צפת כבירת הרוחניות היהודית. מנהל המרכז הבינלאומי לקבלה, הרב איל ריס, אירח את צוותי התקשורת, תוך שהוא מסביר להם מהי הקבלה, ומה יש בתכנים של הקבלה ופנימיות התורה שמושך התעניינות עולמית כה סוחפת לסיפור המלא
עשרות צוותי תקשורת מרחבי העולם פוקדים בימים האחרונים את המרכז הבינלאומי לקבלה בצפת, במסגרת הקמפיין העולמי למיתוגה של צפת כבירת הרוחניות היהודית. מנהל המרכז הבינלאומי לקבלה, הרב איל ריס, אירח את צוותי התקשורת, תוך שהוא מסביר להם מהי הקבלה, ומה יש בתכנים של הקבלה ופנימיות התורה שמושך התעניינות עולמית כה סוחפת.

בשבוע שעבר שודרו כתבות בערוצים רבים בעולם ובישראל על הקבלה בצפת, לעתים עד 10 כתבות ביום אחד (!). בין היתר התפרסמו כתבות אוהדות ב – YNET, NRG, מעריב, ערוץ 1, ערוץ 10, הוט, YES, ערוצי הטיולים, NANA ועוד.

היום התקיימה במרכז הבינלאומי לקבלה מסיבת עיתונאים גדולה עבור דסק כתבי חוץ ממדינות רבות בעולם. העתונאים קיבלו תידרוך מהרב איל ריס בנוגע לפעילות התיירותית בנושא הקבלה בצפת, על 7 המצוות של בני נח כחוויה תיירותית בצפת, ועל התפתחותה של צפת כמרכז רוחני מוביל בעולם.

לאחר מסיבת העיתונאים שנמשכה כשעתיים, הופנו הכתבים לסייר בסמטאות צפת, ולבקר באתרים נוספים.

גל נוסף של ביקורי כתבי חוץ צפוי להגיע בימים הקרובים, בעקבות מסע יחסי ציבור ושיווק מסיבי של המרכז הבינלאומי לקבלה, במסגרת הסוכנות היהודית, הפורץ דרך בתחומי הפיתוח התיירותי והרוחני בצפת.


| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


1. ברכות יגדיל פנימיות התורה ויאדיר
(2009-08-30 19:33:59)
אייל ידידינו היקר בנוסף לכל אלו מה בדבר סיורים מודרכים לעמך ישראל בדומה לציבור שאנו מייצגים מרכז היהלומים הישראלי -שליח הרבי חגי הלוי


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן