קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|"רגישות", עכשיו בישראל
(יום רביעי, כ''ה סיון תשס''ט)
הסרט החדש "רגישות" של חברת המדיה החב"דית - JEM הגיע לארץ ● ההפקה החדשה עוסקת ברגישותו העצומה של הרבי לכל יהודי ויהודי, עד לפרטים קטנים ממש ● בהפקה מופיעים 15 ראיונות של אישים שונים המספרים סיפורים אישיים על הרגישות המופלאה שגילה כלפיהם הרבי, כרועה נאמן לעם ישראל  לסיפור המלא
הסרט החדש "רגישות" של חברת המדיה החב"דית - JEM הגיע לארץ, וניתן להשיגו במרכז JEM בכפר-חב"ד ובמרכזי ההפצה של JEM ברחבי הארץ.

כפי שכבר דווח, לרגל יום ההילולא החמשה-עשר של הרבי, יצא-לאור על-ידי חברת JEM הפקה חדשה בשם "רגישות".

ההפקה החדשה עוסקת ברגישותו העצומה של הרבי לכל יהודי ויהודי, עד לפרטים קטנים ממש. בהפקה זו מופיעים חמשה-עשר ראיונות של אישים שונים המספרים סיפורים אישיים על הרגישות המופלאה שגילה כלפיהם הרבי, כרועה נאמן לעם ישראל.

הפקה זו הנה חלק נוסף מסדרת "פגישות עם הרבי" והוא ערוך מתוך עשרות שעות של ראיונות.

אורכו של הסרט "רגישות" הוא 90 דקות, והוא מופיע בקריינות מלאה בעברית ואנגלית, וכיתוביות בשפות עברית, אנגלית, צרפתית, רוסית וספרדית.

יצויין כי בתי-חב"ד רבים הזדרזו לרכוש את הסרט "רגישות", ומפאת תוכנו הייחודי, הוא יוקרן במרכזם של כינוסים ועצרות רבים ברחבי הארץ לאנ"ש ולמקורבים, שייערכו במשך השבוע הבא לרגל יום ההילולא.

לסרט החדש מצורף גם כרטיס מיוחד ובו אגרת קודש ייחודית מהרבי, אגרת ה'תתב מתשרי תשי"ח, בו הרבי מסביר כי מעיקריה של שיטת חב"ד היא הדאגה לטובתו של כל יחיד.

מתוך עטיפת הסרט "רגישות":
החל ממשה רבנו, מנהיגם הראשון, בני-ישראל זכו למנהיגים שהתייחדו בתכונה איכותית ייחודית: הם היו קשובים וגילו התחשבות מלאה בצרכים של כל נזקק מקרב בני עמם.

לאורך ההיסטוריה, בעיתות רווחה כמו בעיתות מצוקה, התכונה הזו הייתה סימן מובהק שכל אחד ממנהיגינו ייצג והתייחד בו.

באוסף מתוך עשרות שעות של ראיונות-עומק, רגישות מציג את הסיפורים הפשוטים, אך המדהימים, של אלה שחשו באכפתיות ובתשומת לב לצרכים הקטנים ביותר שלהם מצידו של הרבי - רבי מנחם מענדל שניאורסאהן.

את הסרט החדש ניתן גם לרכוש ישירות באתר JEM בישראל, בכתובת jem.co.il.

לצפייה בקטע מהסרט - לחצו כאן

העטיפה
העטיפה| הסר תמונה


| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


1. לא יכלו למצא כותרת טובה יותר???
(2009-06-17 21:42:15)
2. לממה אין תרגום לעברית?
(2009-06-17 23:07:23)
3. לדעתי הכותרת ממש מתאימה
(2009-06-18 01:52:33)
ל1


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן