קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|


"לרבי מליובאוויטש אסור לסרב"
(יום ראשון, י''א ניסן תשס''ו)
בדיוק לפני שנה, בי"א ניסן תשס"ה, הגיע הרב נתן בוקובזה ע"ה להתוועדות בבית-חב"ד בכפר-סבא וערך מגבית בקרב הקהל בשביל סדרי ליל-הסדר שמקיים בית-חב"ד ■ "כשהזמנתי אותו להתוועדות", מספר בראיון ל-COL יבדלחט"א הרב יוסף-יצחק ליפקין ממנהלי בית-חב"ד, "הוא אמר: 'אם מזמינים אותי לעניין של הרבי וחב"ד אני מיד מגיע', זאת למרות שבאותם ימים הוא היה עסוק בענייני מפעל ה'קמחא דפסחא' האדיר שלו  בהתוועדות סיפר על מפגשיו עם הרבי ■ לסיפור המלא
לפני כשנה, ביום הולדתו של הרבי, י"א ניסן תשס"ה, בעיצומם של ההכנות לחג התכנסו מעל 150 איש להתוועדות י"א ניסן בבית-חב"ד בכפר-סבא. אורח ההתוועדות היה המקובל הרב נתן בוקובזה ע"ה מנתיבות שנפטר במהלך שבת-קודש האחרונה.

על הסכמתו של הרב להגיע, למרות שהיה עסוק רבות במפעל 'קמחא דפסחא' האדיר שלו, מספר בראיון ל-COL הערב, שליח חב"ד בכפר-סבא, יבדלחט"א, הרב יוסף-יצחק ליפקין: "כשהתקשרתי אליו והזמנתי אותו להתוועדות, הוא אמר מיד: 'אם מזמינים אותי לעניין של חב"ד והרבי, אני מיד מגיע. לרבי מליובאוויטש אסור לסרב', אמר".

הרב בוקובזה ריתק במשך שעה ארוכה את הקהל בסיפורי מופתים מדהימים על הרבי וסיפר ברגש על חוויותיו מהמפגשים האישים שלו עם הרבי. בסיום דבריו ערך הרב בוקובזה ע"ה מגבית ספונטנית לטובת הסדרים הציבוריים המתקיימים ע"י בית חב"ד בכפר סבא. (במגבית נתרם סכום מכובד של מעל 10,000 ₪).

"היה לו חוש מיוחד להוציא כסף מהאנשים. הוא עשה את זה בחמימות", מספר הרב ליפקין. "לאחר ההתוועדות הוא נתן לי כסף מכיסו האישי לטובת בית-חב"ד".

יהי זכרו ברוך.

חמימות מיוחדת. הרב נתן בוקובזה ע"ה בבית-חב"ד כפר-סבא
חמימות מיוחדת. הרב נתן בוקובזה ע"ה בבית-חב"ד כפר-סבא| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


1. הרב בוקובזה ע"ה איש יקר וחשוב
(2006-04-09 11:12:51)
ת.נ.צ.ב.ה
2. יהי זכרו ברוך
(2006-04-09 13:23:39)

רב גדול בתורה הלך לעולמו . אבדה גדולה מאוד להרבה מאוד יהודים יקרים. הרב בוקובזה הצליח בצידקתו לקרב , לייעץ, לעודד, לנחם, לרפא, להטיב עם כל אדם שפנה אליו. צדיק גדול בדורו. תנחומי למשפחתו היקרה שלא תדעו עוד צער.- גילה גבעתיים.
3. כבוד הרב בוקובזה
(2006-04-09 17:01:34)
כבודו ז"ל ריפה ובירך ועזר לי באופן אישי ועוד לאלפי יהודים לא מגיע לא מגיע לו מיסכן צעיר איך איך רב גדול כזה וחשוב כזה ככה הלך לעולמו איך?
4. RAV BOKOBZA
(2006-04-10 00:17:19)
WE LOLLYOSE A GREATE TSADIK, RAV BOKOBZA GAVE ME A BROHO AND HE SAVE ME FROM A VERRY BAD SITUATION HE WOSE HOLLY HE WOSE MAKING MIRACLES
5. יהי זכרוברוך
(2006-04-10 01:32:27)
כ"כ רציתי להקיר את הרב בוקבזה ואף פעם לא יצא לי בגלל המרחק .
אני יודעת שהיית צדיק.
6. אוהב אותךומתגעגע
(2006-04-12 16:26:53)
אוהב אותך ומעריץ אותך כבוד הרב , אחיין שלך.


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן