הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|יום חמישי י' סיון ה'5778 11:12:14
מזל טוב לשליח ר' שניאור זלמן והודיה חדד מניו יורק לרגל הולדת הבן. ולהוריהם: ר' דוד שמעון וורדה חדד מגדל העמק, ר' ישראל דב ונעמי רוזנבאום, חיפה

יום רביעי ט' סיון ה'5778 8:40:52
מזל טוב לחתן התמים צמח חזן, מנצ'סטר - אנגליה, לרגל בואו בקשרי השידוכין עב"ג מושקי שם טוב מירושלים. ולהוריהם: הרב יוסף חזן ורעייתו, הרב כתריאל שם טוב ורעייתו.

יום רביעי ט' סיון ה'5778 12:26:02
מזל טוב לחתן הת' מנחם מענדל גולדשטיין, לוד לרגל בואו בקשרי השידוכין עב"ג חני אורבן מקרית אתא

יום רביעי ט' סיון ה'5778 10:12:21
מזל טוב לחתן הת' שניאור זלמן בריכטא מנצרת עלית לרגל בואו בקשרי השידוכין עב"ג מיכל הוניג מירושלים

יום רביעי ט' סיון ה'5778 8:40:21
מזל טוב לחתן התמים מנחם מענדל יעקובוביץ מביתר עילית לרגל בואו בקשרי השידוכין עב''ג חיה מושקא אייזנבאך מכפר חב''ד. ולהורים: הרב מרדכי יהושע יעקובוביץ ורעייתו מביתר עילית, הרב אשר אנשיל אייזנבאך ורעייתו מכפר חב''ד


יום שלישי ח' סיון ה'5778 9:03:20
מזל טוב לחתן הת' שמואל זלמנוביץ' מרחובות לרגל בואו בקשרי השידוכין עב"ג חיה מושקא גרשוביץ כפר חב"ד. ולהורים: ר' ישראל ואורלי זלמנוביץ, ר' אריה ולאה גרשוביץ


אירועי היום
אין אירועים במערכת
מדריך לחתן ולכלה


הדרכון החב"די

האירועים שלי
יומן אירועים אישי

מדוריםמתכונים
בעריכת: טובה צירקוס


הערות התמימים
כל הקבציםרדיו COL

מוזיקה 24 שעות
בואו להאזין

שיעורים והרצאות

מוצ"ש חי
הרב שמואל בוטמן


בסוד הפרשה
הרב שניאור אשכנזי


שיעורים בתניא
הרב מיכאל טייב

להורדה

מאמרים מבוארים
לחודש תשרי


מגזין שבועי לילדים
מבית הפנסאים
מגזין
כינוס השלוחים העולמי תשע"ח
תשרי בליובאוויטש תשע"ח
בעין משפט
כינוס השלוחים העולמי תשע"ז
תשרי בליובאוויטש תשע"ז
סודות מחדר הטיפולים
כינוס השלוחים העולמי תשע"ו
תשרי בליובאוויטש תשע"ו
פטירת הרב אשכנזי. מיוחד
בחירות תשע"ה
כינוס השלוחים תשע"ה
תשרי בליובאוויטש תשע"ה
מבצע צוק איתן
כינוס השלוחים תשע"ד
תולדות כינוס השלוחים העולמי
תשרי בליובאוויטש תשע"ד
בחירות ב-COL
אלה ברכב
מגזין שישי
מגזין שבועי לילדים
סדרת שיעורים בתניא
כינוס השלוחות תשע"ג
זיכרון להולכים
היום לפני
מבצע עמוד ענן
כינוס השלוחים תשע"ג
בחירות תשע"ג
זיכרונות הרבנית חנה
תשרי בליובאוויטש תשע"ג
חוק ומשפט
אם הדרך
כינוס השלוחים העולמי
מדור קיץ
רשימת התמימים
מתכון מסביב לעולם
פסיפס מוסדות חב"ד
אחד משלנו
אתם שואלים - המומחים עונים
קעמפ "צעירי השלוחים"
גן ישראל ארץ-הקודש
קעמפ חיילי הרבי כפר-חב"ד
טבח בבית-חב"ד
נשי ובנות חב"ד
אמירת תהילים
סבטלנה בת ג׳ניה
נורית בת אסתר
יוכבד סימה בת דינה
מרים בת שרה
ענת בת שולה
עמית בן כרמית
הדסה בת נעימה
תוך 24 שעות: 500 שלוחים התחלקו בש"ס

ההיענות המהירה הפתיעה גם את אנשי ה'מרכז-לענייני-חינוך' ששלחו בקשה צנועה לציבור השלוחים ■ השבוע נפטרה אשת החסד והצדקה הגב' שארלוט רוהר ע"ה ממיאמי שעמדה לימין בעלה ר' סמי שיחי' בנדיבותו כלפי מאות מוסדות ובתי-חב"ד בעולם. לשלוחים נשלח הודעה לקבל על עצמם לסיים את הש"ס, כנהוג לפני ה'שלושים' לפטירה ■ תוך 24 שעות, כך עולה מהרשימה שהגיעה לידי COL, קרוב ל-500 שלוחים לקחו על עצמם ללמוד 4 דפים ומעלה - מוסיפים בזאת ליומם העמוס ממילא, הכלול לימוד והעברת שיעורים, בהוקרה לאשה והמשפחה הנכבדה. יש לציין כי רובם הם שלוחים צעירים המיומנים יותר בשימוש באינטרנט ■ בכתבה המלאה: הרשימה המלאה עד-כה של החלוקה  לרשימה במלואה

שלוחים המעוניינים להצטרף לחלוקת הש"ס - לחצו כאן
Full Story
יום שישי, י''ד חשוון תשס''ח
לכתבה המלאה


שיעור בדף היומי נפתח בדרום ברוורד, פלורידה

שעור חדש בדף היומי נפתח בקהילת לוי יצחק בחוף הלנדייל, פלורידה. הרב רפאל טננהאוז, מנהל בית חב"ד בסאוט ברוורד ורב בית הכנסת אומר כי השיעור יהיה נגיש לאוכלוסיה היהודית של סאוט ברוורד ונורט דייד. 'השינוי הדמוגראפי שנוצר על ידי גידול באוכלוסיה הצעירה יותר במקום, יוצר עיתוי נכון לפתיחת לימוד דף היומי בחוף הלנדייל. השיעורים שיתקיימו בין יום ראשון ליום ששי יימסרו על ידי הרב מנחם אפלבוים.
Full Story
יום חמישי, כ''ט אדר תשס''ה
לכתבה המלאה


גילוי מופת ונבואה של הרבי בביקור שר החוץ בפריז

ביום שני נחנך מבנה שגרירות ישראלית בצרפת, לאחר שנהרסה כליל על-ידי שריפה לפני שנה וחצי. בטקס נכחו שר החוץ של ישראל מר סילבן שלום, ועמיתו הצרפתי מר מישל בארניי. השר שלום הרבה לצטט מפרשת תרומה, כששם שמים שגור בפיו, על הציווי לכל יהודי לבנות את בית המקדש במקום מסוים ומיוחד בעולם בירושלים, ע"י תרומה אישית של כל אחד, והדגיש שבנין השגרירות נבנה מחדש באבנים שהובאו מירושלים, דרכו יהודי צרפת יכולים לנשום אוויר ירושלים ולהתעורר לחזור לתוכה.

בהמשך היום, התקבל שר החוץ בחמימות על-ידי נשיא צרפת מר ז'אק שיראק, לפגישה שארכה שעה ורבע, מעל ומעבר ממה שהיה מתוכנן. השר הדגיש שנכנסים לעידן חדש ביחסים שבין המדינות, ושיש לקוות שזה יילך וישתפר ויעמיק בפרופורציות יותר ויותר משמעותיות. הבוקר (שלישי) ערך השר שלום ביקור ממלכתי במוסדות חינוך הידועים לתפארת של קרית החינוך סיני ליובאוויטש.
Full Story
יום רביעי, ז' אדר תשס''ה
לכתבה המלאה


שבת הורים מיוחדת בישיבת חב"ד בקונטיקט

שבת של התעלות עברה על אנ"ש ותלמידי ישיבת חב"ד בניו-הייבן שבקונטיקט. הורי התלמידים הגיעו לשבת הורים במהלכה זכו לרוות נחת מילדיהם. אורח הכבוד בשבת, היה הרב יהודה לייב גרונר שהתוועד שעות ארוכות עם המשתתפים שישבו מרותקים לסיפוריו על הרבי. הרב גרונר אף הקדיש זמן לאמהות התלמידים ובין הדברים הדגיש בדבר חובת ההורים לספר לילדים סיפור מהרבי בכל יום והוסיף שהרבי אמר שסיפור על צדיק עוזר ביראת שמים. מהבחורים, תבע הרב גרונר לשמור על הסדרים ולהתחזק בעבודת התפילה בד בבד עם לימוד בהתמדה דבר שיביא להצלחה במבצעים. במוצ"ש התקיים מלווה מלכה בהשתתפות האורחים והתלמידים בהנחיית הת' השליח משה אבצן. נשאו דברים: ראש הישיבה הרב יוסף יצחק קלמנסון, מנכ"ל הישיבה הרב מנחם מענדל רוזנפלד, המגיד שיעור הרב זלמן רוט, נינו של ר' דוד דייטש, הת' מנחם מענדל דייטש ונציג ההורים ר' אלי סלוין. ר' מענדל דייטש מעמודי התווך של הישיבה חילק פרסים לתלמידים השלוחים. את המשא המרכזי נשא הרב גרונר שהתחנן למנהלי הישיבה שיכניסו בסדר הלימוד גם סיפורים מהרבי. הרב גונר הרחיב בדיבורו על אנשים שנושעו לאחר שהשתטחו על אהל הרבי וגם כאלו שזכו לראות ברכה לאחר שהתפללו בחדר הרבי במרכז חב"ד העולמי -770.
Full Story
יום שני, כ''ח שבט תשס''ה
לכתבה המלאה


השתתפות שיא ב"כינוס התמימים העולמי"
צילום: אשר ליצמן
צילום: אשר ליצמן
ביום יו"ד שבט, שבו מלאו חמישים וחמש שנים לנשיאותו של הרבי, התקיים בניו-יורק "כינוס התמימים העולמי", שיועד לקהל התמימים העצום שעשה את יום זה בחצרות קדשנו. למעשה, ניתן לקבוע כמעט בוודאות שבעשרת השנים האחרונות לא התקיים כל אירוע המיועד לתמימים, שנכח בו קהל רב כבכינוס זה. כ-1,500 תמימים (!), תלמידי ישיבות חב"ד-ליובאוויטש ברחבי העולם, ישבו תחת קורת גג אחת, התוועדו, ניגנו יחד, צפו בוידאו נדיר בפרסום ראשון, והאזינו לדברי המשפיעים שי'. דיווח מפורט וגלרייה עם עשרות תמונות - בכתבה מלאה.
Full Story
יום שני, י''ד שבט תשס''ה
לכתבה המלאה


הרב בוטמן: "דו"ח ועדת דוברת מעורר דאגה גדולה"

דו"ח ועדת דוברת הקרוי בפי משרד החינוך "כוח המשימה הלאומי לקידום החינוך בישראל", שהונח השבוע על שולחן הממשלה, מעורר דאגה גדולה. עשרות בתי הספר של 'רשת אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש' ברחבי הארץ פועלים, כידוע, במסגרת החינוך הממלכתי-דתי או בקיצור חמ"ד. לפי הדו"ח לא יפעלו עוד בישראל בתי ספר שאין בהם לפחות מאתיים וחמישים תלמידים. אין זה סוד שמספר התלמידים ברבים מבתי הספר הממלכתיים-דתיים, ובכלל זה חלק מבתי הספר של ה'רשת', לא מגיע למספר האמור...

על הסכנות הנוספות שדו"ח ועדת דוברת בהיבטים החב"דיים מאת הרב ישראל בוטמן, מנהל רשת אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש בארץ הקודש - ב'כתבה מלאה'.
Full Story
יום שבת, ה' שבט תשס''ה
לכתבה המלאה


כ"ח טבת - יום הולדת הרבנית חנה ע"ה

היום, כ"ח טבת הוא יום הולדתה של הרבנית חנה ע"ה, אמו של הרבי. הרבנית חנה נולדה בעיר ניקולייב שבאוקראינה, לאביה הרה"ח ר' מאיר-שלמה ינובסקי, רבה של ניקולייב, ולאמה הרבנית רחל, בתו של הרה"ח ר' יצחק פושניץ, רבה של העיירה דוברינקה. בי"ג סיון תר"ס נישאה לרבי לוי-יצחק נ"ע, ושנתיים מאוחר יותר נולד בנם בכורם - הרבי. בשנת תרס"ט, כאשר הרבי היה בן 7, נקרא רבי לוי-יצחק לכהן כרבה של העיר יקטרינוסלב (כיום דנייפרופטרובסק).

במשך שלושים שנות כהונת בעלה כרב העיר עמדה לצידו בעבודתו הקדושה. בשנת תרצ"ט כאשר הוגלה רבי לוי-יצחק לעיירה צ'יאילי שבקזחסטאן, הצטרפה אל בעלה למרות הקושי והסכנות שבדבר. בשנת תש"ז יצאה מרוסיה בדרכה לפריז, שם פגשה את בנה, אותו לא ראתה עשרים שנה. הרביה היה נוהג בה בכבוד גדול, והיה מבקר אותה מידי יום ביומו. בשבת ו' תשרי תשכ"ה, נפטרה ונקברה בבית העלמין 'מונטיפיורי' שברובע קווינס.
Full Story
יום ראשון, כ''ח טבת תשס''ה
לכתבה המלאה


תמונת הלילה

דובר חב"ד הרב מנחם ברוד בויכוח על ענייני משיח וגאולה עם הרב ראובן מטסוב מצרפת, הלילה בחתונת בנו של הרב יוסף יצחק סגל ממגדל העמק, עם בתו של הרב שלמה חיים פלדמן מכפר חב"ד. 


ועוד הלילה, בתכנית "הדרה" ברשת ב' של "קול-ישראל" רואיין בהרחבה דובר חב"ד הרב מנחם ברוד על התפקיד המיוחד של בתי-חב"ד במזרח ובמקומות נוספים, לשמש מרכז קשר ליהודים. הרב ברוד סיפר על הפעילות המיוחדת של בתי-חב"ד הפועלים עם המטיילים, שמשמשים כתובת טבעית בעבור רבבות המטיילים.

לשמיעת הראיון: לחצו כאן
Full Story
יום רביעי, י''ז טבת תשס''ה
לכתבה המלאה


60 שנה: קובץ מיוחד של מסמכים ומכתבים
הרב לוין והרב קמינצקי
הרב לוין והרב קמינצקי
כפי שדווחב - COL יוצא  בימים אלה לאור קובץ מיוחד לקראת יום היארצייט השישים של רבי לוי יצחק שניאורסון זי"ע אביו של כ"ק אדמו"ר. בקובץ המיוחד נחשפים מסמכים ומכתבים רבים שהתגלו לאחרונה ידי השליח הרב שמואל קמינצקי והובאו לספרית ליובאוויטש בניהולה של הרב שלום דובער לוין, בקובץ, ישנם מכתבים מהרבי להוריו, מכתבים מהרבנית ועוד. 

להורדת הקובץ במתכונת PDF yitschok.pdf">לחצו כאן. 
Full Story
יום חמישי, ח''י אב תשס''ד
לכתבה המלאה


ספר טלפונים


שימושון
ספר טלפונים אנ"ש
חת"ת
שערי מטבע חוץ
מודיעין בזק 144
זמני זריחה ושקיעה
נתב"ג: המראות ונחיתות
רכבת ישראל
אגד
חשבונות בנק מוגבלים
מפות דרכים בישראל
מפות Ynet
אינדקס חדשות מהיר:

לדפדוף בחדשות מימים קודמים
נא לבחור יום בתיבה למעלה

מובילים בכל הארץ
הובלות ישראל
משכנתאות
הלוואה לכל מטרה
הלוואות אקספרס
אינסטלטור בתל אביב
רואי חשבון מומלצים
שעות פתיחה
רופאי שיניים מומלצים
אתרי תוכן
חב"ד ישראל
חב"ד אורג
ספריית חב"ד
askmoses
שלוחים אופיס
Chabad Terror victims project
אתר הנשים ברוסית
אתר חינוך
שיעורים והתוועדויות און ליין
© 2018 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן