הנאום שריגש את אלפי השלוחים: עכשיו לצפייה ● מתורגם

 "מאוד רצינו שייוולד לנו ילד שלישי. הרבנית רחל גולדמן, יעצה לאשתי שתכתוב על כך לרבי. כשאשתי סיפרה לי זאת, אמרתי: 'לא נלך לרב שלא הכרנו ודיברנו איתו'. אמרתי שלא אתן שום חלק במעשה 'מוזר' של 'הוקוס פוקוס'" ● מרכז התקשורת החב"די - COL, מתכבד להגיש את נאומו של איש העסקים סטיבן סולארש מדרום אפריקה במהלך ה'בנקעט' העולמי ● בתרגום לעברית סטיבן סולארש

(יום רביעי, כ''ט חשוון תשע''ג)

נאומו של הגביר מר סטיבן סולארש מדרום אפריקה, הצליח לרגש את אלפי השלוחים ומקורביהם.

"בחלום הכי פרוע שלי לא דמיינתי שאעמוד פה ואדבר לפני 4000 כובעים שחורים וזקנים. לפני כמה שנים לא הייתי מאמין בכלל שאשתתף באירוע כזה, וודאי שלא אדבר בו", פתח סולארש את נאומו.

במהלך נאומו, סיפר על מופת מדהים שהיה לו עם הרבי. "מאוד רצינו שייוולד לנו ילד שלישי. הרבנית רחל גולדמן, יעצה לאשתי שתכתוב על כך לרבי. כשאשתי סיפרה לי זאת, אמרתי: 'לא נלך לרב שלא הכרנו ודיברנו איתו'. אמרתי שלא אתן שום חלק במעשה 'מוזר' של 'הוקוס פוקוס'. אבל כשאשתי סיפרה את זה לרבנית היא מיד אמרה לבעלה שהוא יטפל בזה.

"מתקשר אלי השליח הרב יוסי גולדמן ואומר לי: 'סטיבן, אתה הרי רוצה ילד, מה יש לך להפסיד? הלוא כל הרופאים כבר התייאשו'. כתבתי. שבועיים לאחר מכן אשתי נכנסה להריון... אז, טרם היה בידי כרטיס של תנועת חב"ד, אולם היום, לאחר עשרים שנה, אני כבר חבר בתנועת חב"ד, לפחות בכרטיס אשראי..."

סולארש תיאר את היקף הפעילות החב"דית באיזור מגוריו.

רק ב-COL: נאומו המלא של סולארש - בתרגום לעברית.

לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה, או על האופצייה הנוספת:


לא מצליחים לצפות? לחצו כאן


(צילומים: ברוך עזאגווי)
(צילומים: ברוך עזאגווי)

תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו