בעלון שהפיקו השלוחים: שחקן תל-אביבי ונכד בן גוריון על הרבי
172,000 בתי-אב בתל-אביב יפו נחשפו השבוע, בקשר עם יום ההילולא העשרים וחמישה, לדמותו של הרבי באמצעות גילון 'ופרצת' מיוחד היוצא-לאור על-ידי מרכז חב"ד תל-אביב • בגיליון מסופר בין היתר על הקשר המפתיע בין נכדו של בן גוריון והרבי. כמו כן מתראיינים השחקן קובי פרג', המבקר בקביעות בבית-הכנסת חב"ד 'גאולת ישראל במרכז ת"א, וכן השליח החדש בת"א הרב ישראל ארנוב • לסיפור המלא, צפייה בגיליון >>>
(יום חמישי, ח' תמוז )

לקראת יום ההילולא ג' תמוז, עשרים וחמש שנה, קיבלו 172 אלף בתי אב בתל-אביב- יפו, בדיוור ישיר לביתם, את הגיליון ה-13 של "ופרצת", היוצא-לאור על-ידי מרכז חב"ד תל-אביב בראשות השליח הרב יוסף גרליצקי, שהוקדש הפעם רובו ככולו לדמותו המאירה של הרבי.

בגיליון מסופר בין היתר על הקשר המפתיע בין נכדו של בן גוריון והרבי. כמו כן מתראיינים השחקן קובי פרג', המבקר בקביעות בבית-הכנסת חב"ד 'גאולת ישראל במרכז ת"א, וכן השליח החדש בת"א הרב ישראל ארנוב.

חלק עיקרי בגיליון הוא מידע על "עשרת המבצעים" של הרבי, ושיעורי התורה ברחבי תל-אביב. עורך "ופרצת", השליח הרב יחזקאל גבירץ, מספר שלאחר לאחר הפצת הגיליון ברחבי העיר הגיעו מאות תגובות ועליה משמעותית בפניות לשלוחים ובתי-חב"ד להשתתפות בשיעורי תורה.

לצפייה בגילון לחצו כאן >>>
תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו