חיפושים אחר מדריך שהציל ילד מטביעה ונעלם בים
הרב ראובן באומן, מחנך בבית ספר חרדי בנורפולק, ווירג'יניה - נעלם לאחר שנחלץ לסייע לילד שנקלע למצוקה בים. האירוע התרחש ביום שלישי בשעות אחר הצהריים המוקדמות, וחיפושים נרחבים בסיוע מסוק וספינות חירום נערכים אף בשעות אלו • לסיפור המלא
(יום חמישי, ח' תמוז )
הרב ראובן באומן, מחנך בבית ספר חרדי בנורפולק, ווירג'יניה - נעלם לאחר שנחלץ לסייע לילד שנקלע למצוקה בים. האירוע התרחש ביום שלישי בשעות אחר הצהריים המוקדמות, וחיפושים נרחבים בסיוע מסוק וספינות חירום נערכים אף בשעות אלו.

קצין יחידת משמר החופים, סגן סטיב ארגוואלס, סיפר לאתר Vosizneias כי המורה הגיע אל פארק מים הממוקם בווירג'יניה ביץ' עם 20 תלמידים במסגרת קייטנה יומית, כאשר הבחין כי אחד מהם, ילד כבן 11, נאבק עם הגלים. הוא זינק אל המים והצליח לחלץ את הילד שחזר אל החוף בביטחה, אולם הוא לא שב. כוחות ההצלה קיבלו קריאה על מצוקה של ילד כבן 11 וגבר כבן 35.

משמר החופים גייס את כל ספינות ההצלה ואף מסוק הועלה לאוויר, על פי אתר The Yeshiva World גם ארגוני הצלה יהודיים משתתפים בחיפושים, ביניהם "הצלה אייר" (היחידה המוטסת של הארגון) וארגוני חירום התנדבותיים נוספים שיסייעו בחיפוש דרך האוויר, היבשה והים, שם ייעשה שימוש בציוד סונאר מתקדם לחיפוש מתחת למים. עקבותיו של הרב לא נמצאו עד כה.

בקהילה היהודית של נורפולק שוררת דאגה רבה, ובאתרים חרדיים התבקשו הגולשים לשאת תפילות. החיפושים אחר הרב הנעדר מתבצעים על רקע חתונה המתקיימת היום בנורפולק, ובאתרי החדשות היהודים המקומיים נמסר כי על אף האסון, המוזמנים מתבקשים להגיע כדי שלא להשבית את השמחה.
תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו