הרב גולדשטיין ינאם בעצרת הכללית של האו"ם על האנטישמיות
הרב ישראל גולדשטיין ניצול הפיגוע בבית חב"ד פאווי ינאם בפני העצרת הכללית של האו"ם בישיבה מיוחדת בנושא האנטישמיות בשבוע הבא • כל הפרטים
(יום שישי, ח''י סיון )
הרב ישראל גולדשטיין ניצול הפיגוע בבית חב"ד פאווי יופיע בפני העצרת הכללית של האו"ם בישיבה מיוחדת בנושא האנטישמיות בשבוע הבא.

בהודעה שפרסמה המשלחת הישראלית לאו"ם נאמר כי "לנוכח התגברות האירועים האנטישמיים בעולם, הוביל השגריר דני דנון , בחודשים האחרונים, מאמץ דיפלומטי לכנס את העצרת הכללית לדיון מיוחד בנושא"

"פעילות זו, המתבצעת לצד ארה"ב, האיחוד האירופי וקנדה, הניבה פרי, כאשר העצרת הכללית תתכנס ביום רביעי הבא כדי לדון במאבק באנטישמיות וכיצד לרתום את כוחן של הרשתות החברתיות כמכשיר לחינוך נגד מסרים של שנאה והסתה".

מזכ"ל האו"ם יפתח את הדיון, ואחריו נשיא עצרת האו"ם והרב גולדשטיין שהוזמן לבקשת המשלחת ישראל

בהתייחסו להופעתו באו"ם, אמר גולדשטיין בהצהרה כי "הדרך החזקה ביותר להתגבר על חשכת השנאה, הקנאות והאנטישמיות היא על ידי יצירת אור גדול עוד יותר באמצעות מעשים של חסד וטוב ועל ידי חינוך הנוער שלנו על כבוד החיים וחובתנו המשותפת להיות סוכני אור. היום זה קריטי לכל האנשים - מנהיגי העולם, התקשורת, וכל גבר ואישה ברחוב - לאמץ ולהפיץ את המסר הזה כל כך רחב, כך שביחד נוכל ליצור מחר בהיר יותר ובטוח יותר לכולם".
תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו