בהחלטת הוועד וברכת המד"א: צלי מזרחי נבחר לייצג את נחל'ה
דרמה בקריית מלאכי: ר' צלי מזרחי נבחר לייצג ראשון את חב"ד בקריית מלאכי בבחירות המקומיות הקרובות, ויחליף את ר' חיים שטיינר בתפקידו • פרסום ראשוןכל הפרטים
(יום שישי, כ' אלול תשע''ח)

דרמה בקריית מלאכי: לאחר שהתכנס אמש ועד נחלת הר חב"ד ולאחר ששמעו את שני המועמדים המובילים, ר' חיים שטיינר סגן ראש העיר ונציג חב"ד המכהן, ואת חבר העירייה המכהן עו"ד צלי מזרחי – הוחלט על מינויו של האחרון למי שייצג ראשון את חב"ד בקרית מלאכי בבחירות המקומיות הבאות.

בכך למעשה ר' צלי מזרחי נבחר לייצג ראשון את חב"ד בקריית מלאכי בבחירות המקומיות הקרובות, ויחליף את ר' חיים שטיינר בתפקיד.

ביום ראשון השבוע, התכנס ועד קרית מלאכי וזימן את שני המועמדים המרכזיים להשמעת ה'אני מאמין' שלהם לגבי ייצוג חב"ד במועצת העיר קריית מלאכי בבחירות הקרובות, בכ"א חשוון תשע"ט.

לאחר ששמעו את שני המועמדים, התכנס הועד לקבלת החלטה אמש, יום חמישי, ושם הוחלט כי ר' צלי מזרחי נבחר כמי שייצג את חב"ד במקום הראשון. ראש הועד הרב גורודצקי התקשר לר' צלי מזרחי והודיע לו על ההחלטה.

הבוקר, התקשר גם המד"א ומזכיר בי"ד רבני חב"ד הרב יצחק-יהודה ירוסלבסקי, והעניק את ברכתו לעו"ד צלי מזרחי ואיחל לו הצלחה בתפקידו.

נודע עוד כי בועד נחל'ה ממליצים לר' חיים שטיינר נציג חב"ד הנוכחי וסגן ראש העיר, שייצג נאמנה את צרכי הקהילה במסירות גדולה, מקום שני לאחר מזרחי, או תפקיד הולם אחר.

COL ימשיך לסקר ולדווח.


יום שישי בנחל'ה: עו"ד צלי מזרחי, מקבל את ברכת המד"א הרב  יצחק-יהודה ירוסלבסקי
יום שישי בנחל'ה: עו"ד צלי מזרחי, מקבל את ברכת המד"א הרב יצחק-יהודה ירוסלבסקי

תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו