לאחר אסיפה מתוחה וסוערת: בחירות בכפר בחמישי הבא • תיעוד
באסיפה סוערת של חברי אגודת כפר חב"ד שנחתמה הערב בבית הכנסת המרכזי בכפר חב"ד, בהשתתפות חברי האגודה, חברי ועד כפר חב"ד, ראש הוועד, ובראשות המד"א של כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי הוחלט לצאת לבחירות לועד כפר חב"ד ביום חמישי הבא, כ"ח באדר • לסיפור המלא, תיעוד נרחב, 100 תמונות>>>
(יום חמישי, כ''א אדר תשע''ח)

באסיפה סוערת של חברי אגודת כפר חב"ד שנחתמה הערב בבית הכנסת המרכזי בכפר חב"ד, בהשתתפות חברי האגודה, חברי ועד כפר חב"ד, ראש הוועד, ובראשות המד"א של כפר חב"ד, הרב מאיר אשכנזי, הוחלט ע"י ועדת הבחירות לצאת לבחירות לועד כפר חב"ד ביום חמישי הבא, כ"ח באדר. 

יו"ר הועד ר' שמעון רבינוביץ דיבר בפתיחה על השגי הועד בשנתיים האחרונות. לדבריו, "כשנכנסו לתפקיד, בכל יום התברר לנו שיש עוד ועוד נושאים לטיפול. חלקם הצלחנו, חלקם באמצע, ואחרים עוד לפנינו."

הוא הודה לחברי הוועד על עבודתם המסורה, הזמין את המשפיע הרב אברהם בוקעיט שדיבר על אהבת ישראל במשנת הרבי שדרושה בכפר חב"ד.

לאחר מכן, כנהוג, הזמין יו"ר הועד את המד"א הרב מאיר אשכנזי לנהל את האסיפה.

המד"א הרב אשכנזי דיבר בחריפות על "עשיית חשבון נפש" ועל "התנהלות שטעונה שיפור" בניהול כפר חב"ד, ולכן הוא ממליץ על הקדמת הבחירות, לעוד כשבוע וחצי.

הרב גם קרא לתושבים להתמודד לבחירות על מנת לעשות שינוי מהותי, וחזר והביע אי שביעות רצון  מההתנהלות הנוכחית.

הקהל הטעון התפזר לקבוצות דיון בנושאים הבוערים.
בסיום, הוחלט ע"י וועדת הבחירות שהבחירות יתקיימו ביום חמישי הבא, כ"ח באדר.

נמשיך לעקוב ולעדכן.


צילום: ניתאי אבל, COL
צילום: ניתאי אבל, COL

תגובות לכתבה
1. נשמע מחטף..
(2018-03-08 04:45:46)
לא נראה לי שכאשר רוצים לעשות שינוי דמוקרטי של תהליך בחירות מחליטים על תהליך מקוצר של שבוע ימים בלבד..
אדם שעד עכשיו לא היה בועד וירצה להתמודד כעת, לא יספיק לבדוק את השטח ולקבל החלטה נבונה האם יש לו סיכוי, ומי קהל היעד שלו..
ולכן מה שיקרה זה שאותם אנשים שעד עכשיו היו בועד ומוכנים להתמודד שוב, גם עכשיו הם יזכו.. אולי יהיו שינויים מינוריים אבל אל תשלו עצמכם לחשוב שיגיע שינוי..

הכל תרגיל פוליטי חלש לעבוד על התושב התמים שהוא מעניין מישהו..