בשורה: 'קרן רנר' מציעה מענק לצרכים רפואיים חיוניי
'קרן רנר' שעל ידי ארגון החסד 'כולל חב"ד', מבשרת כי ניתן להגיש בקשה למענק עבור צרכים רפואיים שאינם ממומנים על ידי קופות החולים • כל הפרטים בכתבה המלאה
(יום רביעי, ט''ז טבת תשע''ח)
'קרן רנר - עזר וסיוע לצורכי רפואה' מבית ארגון החסד הוותיק 'כולל חב"ד', מבשרת לקהל אנ"ש כי תתאפשר קבלת מענק לצרכים רפואיים חיוניים – בדיקות, תרופות או ציוד רפואי שאינם ממומנים על ידי קופות החולים.

ייבחנו בקשות שיוגשו תוך התחשבות בקריטריונים הבאים: א. תיאור הבעיה הרפואית (כולל שם האבחנה הרפואית); ב. תיאור הפתרון המבוקש והעלות הכרוכה בהשגת הפתרון; ג. הסברת נחיצות המענק – התייחסות לאפשרות מימון מקופ"ח או מקור ממלכתי אחר;. ד. לציין האם ישנם מקורות מימון נוספים שיסייעו למימון.

בהודעה נאמר כי "מספר המענקים מוגבל, וועדת הקרן שומרת את הזכות להציג את הבקשה בפני גורם רפואי מוסמך לשם קבלת חוות דעת".

יצוין כי הקרן מבקשת לשלם ישירות לספקים או נותני השירות הרפואי. הפרטים המלאים מתפרסמים במודעת 'קרן משפחת רנר' המצורפת לידיעה זו.

הרב חיים גורביץ, מהנהלת ארגון החסד כולל חב"ד, מציין כי "משפחת רנר היקרה מעורבת בפעילות פילנתרופית רחבת היקף בעולם היהודי כולו ועכשיו מציעה מענקים מתוך שאיפה להושיט סיוע מציל ומשפר-חיים למי שנאלצים להתמודד עם בעיות רפואיות, זאת מתוך אהבת חינם, אהבת חסד והכרה בחיוניות הגדולה של מענקים אלו עבור מי שכה זקוקים להן".

פניות ניתן להעביר למזכירות הקרן באמצעות מייל: renner5046@gmail.com או פקס' 153-2-567-3738
תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו