שלוחי חב"ד בירושלים התכנסו: פרוש בירך
בירושלים התכנסו השלוחים לישיבה תקופתית והערכות לקראת פעילות פסח והקיץ הבעל"ט • אורח הכבוד להתכנסות היה סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש שהביע את התפעלותו מעוצמת הפעילות של השלוחים ובתי חב"ד בירושלים והדגיש בדבריו את האחדות המיוחד בין השלוחים • לכתבה המלאה
(יום ראשון, י''ג טבת תשע''ח)
בירושלים התכנסו השלוחים לישיבה תקופתית והערכות לקראת פעילות פסח והקיץ הבעל"ט, ההתכנסות הנערכת מדי כמה חודשים ביוזמתו של הרב יעקב הלפרין נציג חב"ד בעיריה. אורח הכבוד להתכנסות היה סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש כשהוא מלווה בעוזרו האישי ר' שניאור רוזן.

הרב פרוש הביע התפעלות מעוצמת הפעילות של השלוחים ובתי חב"ד בירושלים והדגיש בדבריו את האחדות המיוחד בין השלוחים ובירכם על שזכו לנציג נאמן כמו הרב הלפרין הפועל ללא לאות למען השלוחים ולמען מוסדות חב"ד בירושלים, יו"ר צעירי אגודת חב"ד בירושלים הרב נפתלי הכהן רוט הודה להרב פרוש בשם כלל השלוחים על עזרתו ועל נתינת חסות למעמדו ולתפקידו החשוב של הרב הלפרין.

הרב הלפרין הביא סקירה על התפתחות פעילות חב"ד במסגרת בתי חב"ד, גני חב"ד וכלל מוסדות חב"ד. הרב הלפרין הודה להרב פרוש על פועלו הרב למען חב"ד בכלל ולחב"ד ירושלים בפרט לאור דבריו של הרב הלפרין פצחו השלוחים בסופנטיות בריקוד חסידי בניגון ר"ח כסלו.

בסיום ישבו השלוחים לדיון ותכנון הפעילות, הציעו רעיונות והעלו לדיון נושאים מגוונים להרחבת הפעילות של השלוחים בירושלים.

לצפייה בוידאו: לחצו כאן
תגובות לכתבה
אין כרגע תגובות לכתבה זו