קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|500 נשים בהתוועדות י"ט כסלו בצפת
(יום ראשון, ה' טבת תשע''א)
כ-500 נשים מצפת ומכל האזורים הסמוכים לה: קצרין, מירון, ספסופה וראש פינה, מכל גווני הקשת גדשו את בית הכנסת היכל לוי יצחק בצפת לרגל התוועדות י"ט בכסלו.
אורח הכבוד היה הרב יהודה לייב גרונר שיחי' מזכירו האישי של הרבי.
את הערב הנחתה הגב' אלישבע גאנזבורג שפתחה בדברי תורה ולאחר מכן הזמינה את מקהלת הבנות בניצוחה של הגב' חיה מרנץ. הנשים צפו בקטע וידאו מיוחד של הרבי, שהופק לכבוד י"ט כסלו בנושא "חינוך ושמחה". באווירה מרוממת הנחתה הגב' דבורה לאה זילברשטרום סדר ניגונים מיוחד במינו, בלווי נגינתה של הגב' איילת פיזם. עוצמת השירה הייתה חזקה ומרגשת.

לאחר מכן דיבר הרב גרונר על התקשרות אמיתית לרבי ותגבור האמונה האמיתית. כולן היו קשובות ומרותקות לשמוע ממקור ראשון סיפורים ונפלאות על חלוקות דולרים וסיפורים אישיים שסיפר הרב גרונר במשך זמן רב.

הערב הסתיים במכירת דולרים ותמונות של הרבי שנמכרו בהצלחה בהנחייתה של הרבנית רחל הנדל. כן עוררה הגב' הנדל על מבצע תהילים בשבת מברכים וכן על הגברת ביקורי בית בצפת ובסביבתה. לאחר מכן פצחו הנשים בשירה, בזמרה ובריקודים. בהגרלה הגדולה על נסיעה לרבי זכתה הגב' רבקה קיסין.

ארגון נשי ובנות חב"ד בצפת עובד קשה כדי לארגן כנסים משמעותיים והתוועדויות מיוחדות. בראש הוועדה שהייתה אחראית על ארגון ההתוועדות בי"ט כסלו עמדו הגב' בת שבע הסופר והגב' שירית גליקסמן, שעמלו רבות להצלחת ההתוועדות. ועל זה מגיע להן יישר כוח גדול.
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן