קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|תיעוד מוקלט מיחידות: הרבי מספר סיפור על רבינו הזקן ● צפו
(יום רביעי, כ' טבת תשע''ג)
בסמיכות ליום היארצייט המאתיים של אדמו"ר הזקן, מתפרסם לראשונה קטע אודיו נדיר, בו הרבי משוחח בחדרו הק' בפרטיות עם קבוצת תומכים ונדיבים של ישיבת "תומכי תמימים" ● הקלטה נדירה זו כלולה בתקליטור DVD חדש שיצא לאור על-ידי חברת JEM, בקשר עם תאריך מיוחד זה, בשם "האדמו"ר הזקן" הרבי ביחידות
בקשר ובסמיכות ליום היארצייט המאתיים של אדמו"ר הזקן, שיחול אי"ה ביום ראשון הקרוב, כ"ד טבת, מתפרסם כעת לראשונה קטע אודיו נדיר בו הרבי משוחח בחדרו הק' בפרטיות עם קבוצת תומכים ונדיבים של ישיבת "תומכי תמימים".

הקלטה נדירה זו כלולה בתקליטור DVD חדש וייחודי שיצא לאור על ידי חברת המחקר והתיעוד החב"דית JEM, בקשר עם תאריך מיוחד זה, בשם "האדמו"ר הזקן". הרב שלום ישראל חדקוב שי', בנו של יו"ר המזכירות הרב חיים מרדכי אייזיק חדקוב ע"ה, איפשר את הגישה להקלטת יחידות נדירה זו, בקשר עם יום ההילולא.

כידוע, לפני חמישים שנה, בשנת תשכ"ג, בקשר עם ציון מאה וחמישים שנה לפטירתו של אדמו"ר הזקן - הרבי דרש מקהל החסידים לציין שנת סגולה מיוחדת זו, על ידי הוספה בלימוד התורה ובנתינת צדקה.

פעמים רבות במהלך אותה שנה, הרבי שוחח אודות עניין זה, ובדרישה שכל חסיד וחסיד יוסיף בפעולות אלו בהתאם ליכולותיו, ובמיוחד באמצעות לימוד, הדפסת והפצת תורתו של אדמו"ר הזקן.

תקליטור ה-DVD החדש והמיוחד של JEM כולל בתוכו אוסף של סיפורים, שיחות, ניגונים ורגעים מיוחדים עם הרבי הקשורים לאדמו"ר הזקן - "בתקווה שהוא יסייע רבות לציון מאורע זה באמצעות פעולה מוגברת בהליכה בדרכיו של אדמו"ר הזקן".

לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:


לא מצליחים לצפות?
לחצו כאן (להורדה)

אופצייה נוספת


(צילומים: מתוך הוידאו)
(צילומים: מתוך הוידאו)| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן