קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|תושבי כפר-חב"ד, יש לכם אחריות משולשת ● דעה
(יום שלישי, י''א שבט תשע''ג)
לחסיד חב"ד אחריות בהצבעה בקלפי, לתושבי כפר-חב"ד האחריות כפולה ומשולשת, היות והתוצאות משם - הינם מדגם מייצג לכלל חסידי חב"ד. יידע וייזהר כל תושב כפר-חב"ד: הצבעה למפלגה שאינה מתחשבת בזעקותיו של הרבי ש"אי-אפשר לשחד את הקב"ה בדאגה לישיבות על-חשבון ויתור בעניין פיקוח נפש למיליוני יהודים" – ולכן אינה עונה על התואר "המפלגה החרדית לדבר השם" - תגרום לחילול השם נוראי, היות והתוצאות יתפרסמו הלילה בראש-חוצות וייצרבו בתודעה ● תושב כפר חב"ד בתגובה לא' מאנ"ש בטור-דעה אחרון, רגע לפני שאתם משלשלים את הפתק בחירות תשע"ג

הדיווחים, הפרשנויות, הראיונות. בחירות תשע"ג - ערוץ מיוחד
תושב כפר-חב"ד

לא איש של מילים אנוכי, ביום גורלי זה, בו עומדות להכרעה סוגיות הרות-גורל מהותיות, בראש וראשונה פיקוח נפש של מו"מ הנוגע לשלומם וביטחונם של מיליוני יהודים, גורל ההתיישבות היהודית בכל שטחי ארץ ישראל, וכן גיוס בחורי-ישיבות, גיורים המוניים, הסתה תקשורתית עולמית נגד המתנחלים, והסתה פרועה נגד ציבור היראים לדבר השם, והרשימה רק הולכת ומתארכת.

לחסידי חב"ד יש אחריות בהצבעה שלהם. חודשיים וחצי של דיבורי-סרק תמו. אין זמן היום להתפלפל בדברים מיותרים. היום כולנו מצביעים למפלגה החרדית לדבר השם. נקודה.

וכדברי הרבי מאות רבות של פעמים כי 'דבר ה' זו הלכה' ובראש וראשונה ההלכה של שכ"ט הנוגעת לפיקוח נפש של מיליוני יהודים, ולכן יש להצביע רק למפלגה החרדית לדבר ה' שאין לנו ספק כי ח"ו לא תהא שותפה למו"מ ולדיבורים על מסירת שטחים.
בוודאי שכל חסיד חב"ד שואל את רבו ביום זה למי להצביע, וזהו בסופו של דבר רצון הרבי, שהורה לכל אחד מאיתנו לקיים את "עשה לך רב" בשלימות.

לחסיד חב"ד אחריות בהצבעה בקלפי, לתושבי כפר-חב"ד האחריות כפולה ומשולשת, היות והתוצאות משם - הינם מדגם מייצג לכלל חסידי חב"ד.

יידע וייזהר כל תושב כפר-חב"ד: הצבעה למפלגה שעמדתה בנושאים העיקריים נוגדת את עמדת הרבי – כלומר אינה חרדית לדבר ה' - תגרום לחילול השם נוראי, היות והתוצאות יתפרסמו הלילה בראש-חוצות וייצרבו בתודעה.

הלילה יידעו בראש חוצות האם בעיר הבירה של הרבי הצביעו לפי עמדת הרבי שהביע מליבו הטהור אין ספור פעמים, או נסחפו לתעמולה כזו או אחרת.

כשאתה עומד שם, מאחורי הקלפי, תחשוב שוב, האם אתה מצביע למפלגה הנאמנה לדבר ה' באמת (וכלשון הרבי "שלא מנסים חלילה וחס לשחד את הקב"ה בכך שדואגים לתקציבים לישיבות על חשבון פיקוח נפש של מיליוני יהודים, בדיבורים ודיונים על מסירת שטחים היל"ת"), או למפלגה שעסקניה התחייבו להזרים לנו כספים..

זכור: הרבי דרש מפלגה שתשמור על ארץ-ישראל, ומפלגה שלא אשמה בפגיעה החמורה בשלמות העם (אי תיקון חוק מיהו יהודי) אל תעצום עיניך ותפנה רק לסיסמת 'שלימות התורה'.

אל תפרידו בין שלושת השלמויות!

תושב כפר-חב"ד מצביע, היום (למצולם אין קשר לכתבה. צילום: אליהו לוי, COL)
תושב כפר-חב"ד מצביע, היום (למצולם אין קשר לכתבה. צילום: אליהו לוי, COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן