קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|תושבי כפר-חב"ד, יש לכם אחריות כפולה ● דעה
(יום שלישי, י''א שבט תשע''ג)
לחסיד חב"ד אחריות בהצבעה בקלפי, לתושבי כפר-חב"ד האחריות כפולה, היות והתוצאות משם - הינם מדגם מייצג לכלל חסידי חב"ד. יידע וייזהר כל תושב כפר-חב"ד: הצבעה למפלגה שאינה עונה על התואר "המפלגה החרדית לדבר השם", תגרום לחילול השם נוראי, היות והתוצאות יתפרסמו הלילה בראש-חוצות וייצרבו בתודעה ● א' מאנ"ש בטור-דעה אחרון, רגע לפני שאתם משלשלים את הפתק לקלפי בחירות תשע"ג

הדיווחים, הפרשנויות, הראיונות. בחירות תשע"ג - ערוץ מיוחד
א. מאנ"ש

לא איש של מילים אנוכי, ביום גורלי זה, בו עומדות להכרעה סוגיות הרות-גורל מהותיות, כמו גיוס בחורי-ישיבות, גיורים המוניים, הסתה פרועה נגד ציבור היראים לדבר השם, ארץ-ישראל השלימה, והרשימה רק הולכת ומתארכת.

לחסידי חב"ד יש אחריות בהצבעה שלהם. חודשיים וחצי של דיבורי-סרק תמו. אין זמן היום להתפלפל בדברים מיותרים. היום כולנו מצביעים למפלגה החרדית לדבר השם. נקודה.

בוודאי שכל חסיד חב"ד שואל את רבו ביום זה למי להצביע, וזהו בסופו של דבר רצון הרבי, שהורה לכל אחד מאיתנו לקיים את "עשה לך רב" בשלימות.

לחסיד חב"ד אחריות בהצבעה בקלפי, לתושבי כפר-חב"ד האחריות כפולה, היות והתוצאות משם - הינם מדגם מייצג לכלל חסידי חב"ד.

יידע וייזהר כל תושב כפר-חב"ד: הצבעה למפלגה שאינה עונה על התואר "המפלגה החרדית לדבר השם", תגרום לחילול השם נוראי, היות והתוצאות יתפרסמו הלילה בראש-חוצות וייצרבו בתודעה.

כשאתה עומד שם, מאחורי הקלפי, תחשוב שוב, האם אתה מצביע למפלגה חרדית באמת, או למפלגה "מגניבה" ו"אקשנית" ש"יהיה מעניין איתה בקדנציה הבאה".

זכור: הרבי דרש מפלגה שתשמור על ארץ-ישראל, אבל בד בבד שתשמור גם על שלימות העם ושלימות התורה.

אל תפרידו בין שלושת השלמויות!

(צילום ארכיון: מאיר דהן, COL)
(צילום ארכיון: מאיר דהן, COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן