קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|צפת: קהילת חב"ד מאוחדת בתמיכה בראש העיר
(יום שני, כ''ו חשוון תשס''ט)
מחר יתקיים בצפת הסיבוב השני בבחירות לראשות העיר. המתמודדים: ראש העיר המכהן ישי מיימון מול אילן שוחט. אם בסיבוב הבחירות הקודם היו כמה מחסידי חב"ד שפיזרו את תמיכתם בין מועמדים שונים, הפעם הקהילה כולה מאוחדת בתמיכתה בישי מיימון, ובחירתו תאפשר להם לסייע לקהילת חב"ד. בציבור החרדי בעיר שורר זעם על נציגי אגודת ישראל שהעבירו את תמיכתם למועמד הלא-דתי וההערכות מדברות על כך שיותר ממחצית ממצביעי ג' לא יישמעו לבקשת נציגיהם בעירייה ויצביעו בכל זאת למיימון, גם משום ששוחט הוא מועמד "קדימה" לסיפור המלא

כתב COL בצפת

מחר יתקיים בצפת הסיבוב השני בבחירות לראשות העיר. המתמודדים: ראש העיר המכהן ישי מיימון מול אילן שוחט.

אם בסיבוב הבחירות הקודם היו כמה מחסידי חב"ד שפיזרו את תמיכתם בין מועמדים שונים, הפעם הקהילה כולה מאוחדת בתמיכתה בישי מיימון, לא רק משום שמדובר באדם דתי, אלא גם משום שאילן שוחט, העדיף לצידו את נציגי אגודת ישראל ואילו מיימון נענה לכל דרישותיהם של נציגי חב"ד ר' משה אוחיון ור' יום טוב סבח ובחירתו תאפשר להם לסייע לקהילת חב"ד.

בציבור החרדי בעיר שורר זעם על נציגי אגודת ישראל שהעבירו את תמיכתם למועמד הלא-דתי וההערכות מדברות על כך שיותר ממחצית ממצביעי ג' לא יישמעו לבקשת נציגיהם בעירייה ויצביעו בכל זאת למיימון, גם משום ששוחט הוא מועמד "קדימה".

הקרב בין השניים, שנראה היה בתחילה כי יוכרע לטובת שוחט, הפך לקרב צמוד עם התגייסותם לטובת מיימון של שני המועמדים האחרים לראשות העיר, עודד המאירי ושוקי אוחנה, שזכו יחדיו לתמיכת כ-30% מהמצביעים. בסיבוב הראשון בחרו במיימון 36% ובשוחט 31%.


מאוחדים בתמיכה בראש העיר
מאוחדים בתמיכה בראש העיר

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


1. OK - COL
(2008-11-24 18:05:52)
תאשר את התגובה שלי, ותדעו אחת ולתמיד שאילן שוחט הוא לא מטעם קדימה ואל אתימנו לכל אחד משוכר לכם סחורה אייטימית.
2. לאוחיון וישי
(2008-11-24 19:23:51)
מאחל לכם הרבה הצלחה ביחד הלוואי שישי מחר יהיה ראש העיר הוא וחבד זה צמד לעניין
"וכל מי שאין בו יראת שמים אין ממנין אותו למינוי מן המינויין שבישראל "רק ישי מימון ראש יר"ש לעיר הקודש מאחל מכל הלב התומך שלכם שעבד לילות וימים בשבילכם משה ולדמן
3. גם על מוטי מלכה אמרו שהוא לא קדימה
(2008-11-24 20:09:28)
לקראת הבחירות הם התחבאו. שוחט זה האבא של הקדימה
4. להפיל את קדימה!!! תעשו נחת לרבי
(2008-11-24 20:09:55)
5. האם מימון יעמוד מאחורי ההבטחות שלו לאוחיון?
(2008-11-25 09:17:25)
ראיתי בפרסום שיצא בערב הבחירות לראש העיר סבוב שני, שתיק החינוך הובטח לשוקי אוחנה, אז למה אוחיון מספר שאם מימון יבחר הוא יקבל את תיק החינוך? ולמה בכלל להאמין למימון שעשה אפס לטובת אנשי קרית חב"ד . כל הזמן חושבים על המוסדות, אבל בקרית חב"ד חיים גם אנשים פרטיים שילדיהם כבר סיימו ללמוד במוסדות, והם אינם עובדים במוסדות, והם רוצים עיר עם שרות עירוני פעיל, ניקוי הזבל, אורות בלילה, כבישים בלי חורים ומהמורות, חניה מסודרת בלי לשלם כספים על הזכות להחנות את הרכב בעיר, פיתוח של קניונים וחנויות כדי שלא נרוץ כל הזמן לכרמיאל וטבריה וחיפה, טיפוח סיביבתי, וכד'... אז הפעם אני מצביע בשביל עצמי... נמאס מהעסקנים שחושבים רק על המוסדות שלהם ושוכחים שיש גם אנשים פשוטים שרוצים לחיות ב"ציור" הזה שנקרא צפת.
6. ל-1 בכתבה על הבחירות היום בYNET מצויין כי אילן שוחט הוא מטעם קדימה. הם יודעים מה הם אומרים והם צודקים
(2008-11-25 10:44:00)
7. ל.5
(2008-11-25 13:57:04)
אתה צודק 100%!!! גם אני חושב כמוך.


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן