קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|ספר חדש: לאורם נתחנך של הרב יוסף הרטמן
(יום שני, ח' אלול תשס''ח)
הרב יוסף הרטמן הפתיע אותנו שוב. לאחר ספרו הקודם: כיצד נחנך את ילדינו? יצא לאור בימים אלו ממכבש הדפוס ספרו החדש: לאורם נתחנך בשני כרכים המכילים יחד 890 עמודים ■ הספרים עוסקים בדמותם של 58 =נ"ח של גדולי ישראל, מנהיגי הדורות, ענקי הרוח, של עמנו. הספר כתוב בשפה בהירה, בסגנון קולח משולבים בו ספורים ומשלים לסיפור המלא
הרב יוסף הרטמן הפתיע אותנו שוב. לאחר ספרו הקודם: כיצד נחנך את ילדינו? שני כרכים, יצא לאור בימים אלו ממכבש הדפוס ספרו החדש: לאורם נתחנך בשני כרכים המכילים יחד 890 עמודים.

הספרים עוסקים בדמותם של 58 =נ"ח של גדולי ישראל, מנהיגי הדורות, ענקי הרוח, של עמנו. הספר כתוב בשפה בהירה, בסגנון קולח משולבים בו ספורים ומשלים.

ספר ראשון מאברהם אבינו עד רבנו יעקב בן אשר "בעל הטורים". ספר שני מרבי יוסף קארו ה"בית יוסף" עד כ"ק אדמו"ר מליובאאוויטש נשי"ד. הספר מומלץ מאד לכל נער ומבוגר החפץ ללמוד את קורות חייהם, פעלם, מורשתם והשפעתם של ענקי הדורות שקמו לעמנו במשך 3700 שנה.

על כריכת הספר כותבת ההוצאה לאור:

"...הדור הצעיר והמבוגר כמהים ומשתוקקים לדמויות של מנהיגי אמת,דמויות הוד,בעלי ערכים וחזון לדורם ולדורות. אישים שחיו ופעלו למען בני דורם  ודאגו את דאגת הקיום הפיזי והרוחני של דורם ושל הדורות הבאים.רבים מהם הצילו את עמנו מסכנות קיומיות כפשוטו.

58 =נ"ח גדולי ישראל, צדיקי אמת, מנהיגים,מעצבי הדורות, גאוני התורה, כל אחד היה מגדלור של אמונה, חי קדושה וטהרה, יצר יצירות נצח לאורם אנו מחנכים ומתחנכים עד היום.

יקיר החינוך הדתי (תשס"ח) המחנך הדגול והוותיק הרב יוסף הרטמן זיכה אותנו בספר חדש, העונה על צרכי הדור. הקורא והלומד בספרים אלו יעשיר את ידיעותיו, ירחיב את אופקיו, ישאף להזדהות עם גדולי עמנו האמיתיים,יתקן את מידותיו והנהגותיו.

דבר בעיתו מה טוב. ספרים אלו ימלאו חסר רב בתודעה של הדור הצעיר. את העריכה הלשונית וההגהה הספיק לעשות אביו של העורך שליט"א. ר' נחמן שלום שכנא הרטמן ז"ל. נלב"ע בו' בשבט השנה ולא זכה לראות את הספר יוצא לאור, לצערם הרב של בני משפחתו.


הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


1. יישר כוחך, איש אשכולות!
(2008-09-08 16:30:01)
אנו תושבי נחל'ה גאים בך. תרמת רבות לקהילה
תושבת השכונה
2. בהצלחה שיהיה רב מכר
(2008-09-08 19:27:35)
שמחים וגאים בך, על ההתמדה המסירות והתוצאה, תמשיך להוות לפיד אש ודוגמא חיה לחסיד נאמן, סופר פורה חרוץ, ייתן לך ה' אורך ימים וכוח רב איתן וצעיר להמשיך.
בהצלחה מהמעריצים
3. כל הכבוד לרב הרטמן
(2008-09-08 20:02:07)
ספר נפלא אשרמקנה לילדים ידע נרחב
על כל אבות האומה ישר כח
4. ישר כח לך מחיל לחיל מאחלים לך מכל הלב
(2008-09-08 22:37:21)
משפחת מלכא ראשון לציון
5. היכן ניתן לרכוש הספרים
(2009-05-13 13:54:15)


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן