קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|סערה: "כפר חב"ד" יחשוף שמו של עסקן המנסה לחבל באחדות
(יום רביעי, י' אדר תשע''א)
ל-COL נודע כי כתבה מרכזית העומדת להתפרסם מחר בגיליון החדש של שבועון 'כפר-חב"ד', עשויה לחולל סערה חסרת-תקדים בקרב כל חסידי חב"ד בארץ ובעולם ● העורך, הרב אהרן-דב הלפרין, החליט לאחר התלבטות קשה ובהתייעצות עם כמה רבנים לחשוף את שמו של עסקן ותיק שעושה הכל, בדרכים מאד מתוחכמות, ובערמומיות גדולה לחבל במגמת האחדות של השבועות האחרונים  לסיפור המלא
ל-COL נודע כי כתבה מרכזית העומדת להתפרסם מחר בגיליון החדש של שבועון 'כפר-חב"ד', עשויה לחולל סערה חסרת-תקדים בקרב כל חסידי חב"ד בארץ ובעולם.

עורך כפר חב"ד, הרב אהרן דב הלפרין, החליט לאחר התלבטות קשה ובהתייעצות עם כמה רבנים לחשוף את שמו של עסקן ותיק שעושה הכל, בדרכים מאד מתוחכמות, ובערמומיות גדולה לחבל במגמת האחדות של השבועות האחרונים, שהתקבלה בהתלהבות על-ידי רוב אנ"ש.

בשיחה מיוחדת עם COL מסביר העורך, הרב אהרן דב הלפרין, את המניעים שהביאו להחלטה חסרת התקדים בעיתון: "העסקן הותיק וה'מכובד' הזה מאד מסוכן, משום שלא מדובר במישהו מהשוליים, אלא באחד שיש לו השפעה על רבים מאד".

עוד מוסיף הרב הלפרין: "החלטתי בהתייעצות עם חברי המערכת לחשוף את שם העסקן רק לאחר שנודע לי בבירור כי בית-דין רבני חב"ד אמור לקיים דיון חרום במגמה לצאת במכתב הוקעה חריף נגד העסקן".

בתשובה לשאלתנו, אומר הרב הלפרין כי גם מנכ"ל העיתון הרב ישראל ברוד, הוכנס לתמונה ונתן גיבוי מלא להחלטת העורך.

COL ימשיך לעקוב ולדווח בשעות הקרובות.

(צילום אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר)
(צילום אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן