קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|מבצע הספרים הגדול של הקיץ > להכניס את הרבי ותורתו הביתה
(יום חמישי, כ''ב תמוז תשע''ח)
מבצע העשור בעיצומו! הזדמנות שחבל לפספס!  עשור השנים בין תשמ"ב לתשנ"ב היה העמוס ביותר בתולדותיה של חב"ד ליובאוויטש: מגוון האירועים בבית חיינו סביב הרבי ובקרב קהל החסידים בעולם, חידושי התורה העמוקים בהתוועדויות של הרבי, שיחות הקודש שהפכו לתופעה כמעט יומית, התקנות הקדושות והמבצעים החדשים, וכן הלאה  כל דבריו של הרבי מעשור זה פרוסים על גבי 45 כרכים גדושים בתורה והלכה, נגלה וחסידות, ענייני השעה בארץ הקודש ובכל העולם, הוראות והדרכות בכל נושא יהודי וגם בינלאומי   מכון ההו"ל של תורת הרבי 'ועד הנחות בלה"ק' מתכנן הדפסה חוזרת של הסט שאזל מן השוק, ומציע אותו במחיר מציאה של 300 דולר בלבד למזמינים מראש  כל הפרטים בכתבה המלאה
במהלך השנה האחרונה ודאי נחשפתם למבצע ההוזלה הגדול מטעם מכון ההוצאה לאור 'ועד הנחות בלה"ק' על ספרי תורתו של הרבי, מתוך הסדרה הגדולה 'תורת מנחם – התוועדויות' הכוללת את כל שיחות הקודש ומאמרי הדא"ח שזכינו לשמוע מפיו הק' בכל משך שנות נשיאותו, כשהם מתורגמים ללשון הקודש.

חמשת אלפים וחמש-מאות סטים של שישים כרכים (ה'תש"י-ה'תש"ל) הופצו ברחבי תבל, 330.000 אלף ספרים בסך הכל. אולם בו בעת הגיעה פנייה למשרדי לה"ק "למה ניגרע", מדוע שלא נזכה להכניס אל הבית גם את המשך הסדרה, את הסט של העשור תשמ"ב-תשנ"ב שכבר לא ניתן להשיג זה זמן רב בחנויות הספרים.

ואכן לאחרונה ממש, הנהלת המוסד בראשות הרב חיים שאול ברוק שיחי', החליטה להיענות לביקוש והודיעה על מבצע הספרים הגדול של קיץ ה'תשע"ח, כאשר לכל אחד ואחת ניתנת האפשרות להיות שותפים במבצע ההדפסה של הסט כאשר עלות לכל סט תהיה 300 דולר בלבד (או 1100 שקלים). כמו כן, לכתבנו נודע כי תהיה אפשרות להזמין משלוח עד לדלת הבית – בארץ הקודש בתוספת של מאה שקלים, ובארצות הברית בתוספת של מאה דולרים.

לצורך המבצע נמצא המוסד בעיצומו של מאמץ בקרב כמה תורמים ונדיבים שערך הפצת תורתו של הרבי יקר לליבם, להרים תרומה נכבדה כדי לסבסד את עלויות הדפוס והמשלוח כך שהמחיר הסופי לצרכן יהיה נמוך כל כך.

המבצע המיוחד שהחל בתחילת השבוע יסתיים ביום ההילולא כ"ף מנחם אב, וההדפסה תתבצע לאחר חודש החגים אי"ה. מוקדי החלוקה וזמני החלוקה בחודש טבת ה'תשע"ט יפורסמו לקונים במועד המתאים. משלוחים מיוחדים של הזמנות מרוכזות ייצאו לרחבי העולם, לקהילות אנ"ש והשלוחים, בתיאום עם האחראים בכל מקום. יש לעקוב אחרי הפרסומים המקומיים.

אל תפספסו את ההזדמנות המיוחדת, והזמינו עוד היום את הסט האישי שלכם:

לרכישה מקוונת: באתר 'ועד הנחות בלה"ק' - lahak.org/sale45 או באתר 'יריד החסידות'. ישנה אפשרות לפריסה לתשלומים- bookstock.co.il

לרכישה טלפונית: הוצאת הספרים קה"ת – כפר חב"ד: 03.9606.018 או במוקד 'יריד החסידות': 072.279.2072. בהזמנות טלפוניות באה"ק ישנה אפשרות לפריסה של כמה תשלומים.| הסר תמונה


| הסר תמונה


| הסר תמונה


| הסר תמונה| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן