קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|לאור ההצלחה: פרויקט 'הפארבריינגען החודשי' ממשיך בתנופה
(יום חמישי, כ''ג טבת תשע''א)
אחרי ההצלחה האדירה של תוכנית 'הפארבריינגען החודשי עם הרבי' ביוזמת ה'ועד', הנערך בשיתוף עם חברת המדיה החב"דית JEM, נמשכת התוכנית בתנופה רבה: הפקה חדשה של התוועדות כ"ד טבת תשמ"א של הרבי עם תרגום מלא ללה"ק   לסיפור המלא
אחרי ההצלחה האדירה של תוכנית 'הפארבריינגען החודשי עם הרבי' ביוזמת ה'ועד', הנערך בשיתוף עם חברת המדיה החב"דיתJEM, נמשכת התוכנית בתנופה רבה: הפקה חדשה של התוועדות כ"ד טבת תשמ"א של הרבי עם תרגום מלא ללה"ק.

ב'ועד תלמידי התמימים העולמי' לא נחים לרגע. אחרי ההצלחה האדירה של תוכנית 'הפארבריינגען החודשי עם הרבי' ביוזמת ה'ועד', הנערך בשיתוף עם חברת המדיה החב"דית JEM, נמשכת התוכנית בתנופה רבה: הפקה חדשה של התוועדות כ"ד טבת תשמ"א של הרבי עם תרגום מלא ללה"ק.

כזכור, בחודש תשרי האחרון, בעת הרצאה שמסר מטעם 'ועד תלמידי התמימים', הכריז הרב אלקנה שמוטקין מנהל חברת JEM על תוכנית מהפכנית. "מידי חודש תפיק החברה וידאו מלא מהתוועדות קודש של הרבי", הפתיע הרב שמוטקין את התמימים.

ואכן, כעבור זמן לא רב, הופיעה ההפקה הראשונה. לקראת חודש כסלו הופק הוידאו מהתוועדות י"ט כסלו תשמ"א, כשהוא כולל תרגומים לשפות שונות בצירוף חוברת עם תמליל ההתוועדות. הוידאו הוקרן בכל ישיבות חב"ד בעולם וזכה להיענות מרשימה בין התמימים.

בתחילת השבוע, כאמור, יצא לאור ההפקה לחודש טבת, הכוללת וידאו מלא מהתוועדות כ"ד טבת תשמ"א בתרגום ללה"ק ואנגלית, ומלווה בחוברת עם תמליל ההתוועדות בשלושה שפות. וגם – חידוש מיוחד: סיכומים וקיצורים על התוכן של ההתוועדות שנערכו על-ידי הרב יצחק קפלן.

בימים אלו מגיעה ההפקה האמורה אל נציגי ה'ועד' בישיבות חב"ד בארץ ובעולם, והיא תוקרן לצפייה עבור אלפי התמימים בימים הקרובים.הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן