קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|ירושלים: מפגש מדריכות לכלות לע"נ דיני הגר ע"ה
(יום רביעי, ט''ו טבת תשע''א)
המכון להכשרת מדריכות לכלות 'צופיה הליכות ביתה' שעל יד ארגון נשי ובנות חב"ד, בראשות הרבנית אסתר ירוסלבסקי התכנס שוב בפורום מיוחד למדריכות לכלות ולמוסרות שיעורים בטה"מ ● הגב' תמי שטיינברגר מדריכת כלות בירושלים ביקשה להקדיש את מפגש הפורום לעילוי נשמת אחותה מרת דינה לאה הגר לבית משפחת גלבשטיין  לסיפור המלא
כתב COL

המכון להכשרת מדריכות לכלות 'צופיה הליכות ביתה' שעל יד ארגון נשי ובנות חב"ד, בראשות הרבנית אסתר ירוסלבסקי התכנס שוב בפורום מיוחד למדריכות לכלות ולמוסרות שיעורים בטה"מ.

הגב' תמי שטיינברגר מדריכת כלות בירושלים ביקשה להקדיש את מפגש הפורום לעילוי נשמת אחותה, האישה החשובה מרת דינה לאה הגר לבית משפחת גלבשטיין. היא ומשפחת גלבשטיין סייעו באירוח הפורום במרכז "למד את עמי" של הרב עדין אבן ישראל בירושלים וסייעה רבות בארגון הפורום. היא גם נשאה דברים ובהם קווים לדמותה של הגב' הגר.

אמנם "אין כל חדש תחת השמש" ו"מה שהיה הוא שיהיה", אך לרב פרקש שליט"א היו חידושים ועידכונים אותם הביא בפני המדריכות. הרב גם ענה על שאלות שהוגשו לו על ידי משתתפות הפורום.

הרבנית ברוריה אשכנזי ברכה את המשתתפות וחיזקה את ידיהן בפעילותן ובעבודת הקודש שלהן. את ניגון הנרות הללו ניגנו המדריכות לצלילי הכינור של דבורה מקובצקי. ד"ר הרמנו נתנה הרצאה מקצועית מרתקת שעסקה בשאלה "התערבות רפואית - מתי?".

מפגש זה מהווה פתיחה לפעילות באזור ירושלים באדיבות משפחת גלבשטיין.הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן