קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|זה לא קמפיין התרמה, זו 'מגבית'!
(יום שלישי, י''ג תמוז )
בכל שנה בהתוועדות יב" - י"ג תמוז, ערך הרבי מגבית מיוחדת עבור 'רשת אהלי יוסף יצחק'. הרבי דיבר ותבע מן החסידים לתרום מכספם היות ועניין זה נוגע להתקשרות עם נשיא הדור. הרבי הבטיח גם שלא יישאר חייב ומי שיתרום מכספו, הרבי, בעל הגאולה מבטיח לו שיתברך בכפל - כפליים מהסכום שתרם • בכתבה המלאה: הרבי עורך את ה'מגבית' עבור 'רשת אהלי יוסף יצחק' • כל הפרטים

בכל שנה בהתוועדות יב" - י"ג תמוז, ערך הרבי מגבית מיוחדת עבור 'רשת אהלי יוסף יצחק'.
הרבי דיבר ותבע מן החסידים לתרום מכספם היות ועניין זה נוגע להתקשרות עם נשיא הדור.
הרבי הבטיח גם שלא יישאר חייב ומי שיתרום מכספו הרבי, בעל הגאולה מבטיח לו שיתברך בכפל - כפליים מהסכום שתרם.

האדמו"ר הריי"צ נ"ע יישב בכלא הסובייטי ב'עוון' האכפתיות הבלתי מתפשרת על חינוך יהודי, כאשר נגאל, נִיצֵּל את יום זה כדי לעורר את החסידים להיות שותפים ולחזק את בתי הספר המחנכים על טהרת הקודש.

לאחר הסתלקות הרבי הריי"צ, הרבי קבע יום זה ליום של 'מגבית' לטובת המוסדות הנקראים על שמו של בעל הגאולה - 'רשת אהלי יוסף יצחק'. את המגבית ערך הרבי בכל שנה בעצמו, ובהתוועדות עורר על כך בכל שנה וביקש מהחסידים להרים תרומה עבור ה'רשת'. "בעדו ובעד בני ביתו" ביקש הרבי, ותבע מכל חסיד לתת לכל הפחות ח"י סנט עבורו ועבור כל אחד מבני ביתו.

הרבי הוסיף ואמר גם, שמצד הכלל ד'זכין לאדם שלא בפניו' ניתן לתת גם לאלה שלא נמצאים בשעת ההתוועדות. ומשנת ה'תשי"ב בכל שנה בי"ב תמוז הרבי עורר שוב על עניין ה'מגבית' והיה חוזר ומסביר בכל שנה את הסגולה שביום זה דווקא להיות שותפים לפעילות ה'רשת'.

לא רק מגבית הרבי ערך. לאורך כל השנה היה הרבי מעורב בפעילות של הרשת, בתי הספר וגני הילדים.

כיום 'רשת אהלי יוסף יצחק' מנצלת את כל הכוחות והאמצעים הדידקטיים העומדים לרשותם על מנת שהמחנכים יוכלו להקנות לתלמידים ערכים של אהבת ישראל, תורה ומצוות.
במוסדות של ה'רשת' תמצאו ילדים שמחים ומאושרים, עוסקים בפעילויות חינוכיות, יצירה וחדווה של לימוד אמיתית.

צפו: הרבי עורך את ה'מגבית' עבור 'רשת אהלי יוסף יצחק':

י"ב - י"ג תמוז זוהי ההזדמנות עבור כל חסיד לקיים את בקשת הרבי, להיות שותף במגבית שהרבי עצמו עורך, ולהרים תרומה עבור "רשת אהלי יוסף יצחק".

כנסו לתרומה>>
http://sbrook.net/magbit/wordpress
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן