קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|השר אריאל: "ארתום את כל הכלים לפתרון סוגיית דוכני התפילין"
(יום שישי, א' אב תשע''ח)
השר אורי אריאל (האיחוד הלאומי) קיים מפגש עם מזכ"ל אגודת חסידי חב"ד הרב אריאל למברג והעסקן החב"די ר' יעקב מיוחס במטרה לעדכן ולהתעדכן בהמשך הטיפול החקיקתי לפתרון בעיות הרישוי של דוכני התפילין ברשויות המקומיות • לסיפור המלא

השר אורי אריאל (האיחוד הלאומי) קיים מפגש עם מזכ"ל אגודת חסידי חב"ד הרב אריאל למברג והעסקן החב"די ר' יעקב מיוחס במטרה לעדכן ולהתעדכן בהמשך הטיפול החקיקתי לפתרון בעיות הרישוי של דוכני התפילין ברשויות המקומיות.

המפגש נערך לאחר סבב של התייעצויות עם הגורמים הרלוונטים והוכנו תהליכים ראשוניים ליצירת חקיקה ופתרון הבעיה.

מיד לאחר דו"ח שקיבל חסיד חב"ד על הקמת דוכן בירושלים מלבד פניה לראש העיר ניר ברקת לביטול הדו"ח הבין שיש כאן בעיה ראשית שהדרך לפיתרון שלה הוא דרך חקיקה ראשית.

במקביל לכך הגיש השר בקשה לחבר הכנסת יואב קיש (הליכוד) לקיום דיון בוועדת הפנים על מנת למצוא את המהלך החקיקתי הראוי כדי לפתור את הבעיה.

ובהתייעצות עם שר הפנים ר' אריה דרעי וצוות משרדו האחראים על משרד הפנים נוצרה יוזמה להגשת חקיקה מסודרת שככל הנראה תוגש ותקודם במושב החורף הקרוב.

השר אורי אריאל בירך את פעילות אגודת חסידי חב"ד ומסר את רשמיו מהכנס שכונס לאחרונה. ולדבריו לאחר כנס מרשים כפי שהיה בוודאי שכל אחד מהחברים יירתם לסייע על מנת לפתור את הבעיה הזו ולא בצורה נקודתית שבכל פעם תדרוש את המאמצים הנקודתיים אלא באופן בסיסי מהיסוד.

אנו נמשיך לעקוב ולראות כיצד יתפתחו הדברים.

למטה: פגישת השר אריאל עם עסקני אנ"ש. למעלה: אחד מהדו"חות המחוצפים שניתנו על הפעלת דוכן תפילין (ארכיון col)
למטה: פגישת השר אריאל עם עסקני אנ"ש. למעלה: אחד מהדו"חות המחוצפים שניתנו על הפעלת דוכן תפילין (ארכיון col)| הסר תמונה
הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
תגובות
הוספת תגובה
כותרת:

תגובה:


אין כרגע תגובות לכתבה זו


© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן