קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הערכות: חב"ד הביאה ליהדות התורה את המנדט השביעי
(יום רביעי, י''ב שבט תשע''ג)
לאחר ספירת הקולות בכפר חב"ד, התברר כי יהדות התורה קיבלה 701 קולות, מול 118 הקולות שהיה לרשימה בבחירות הקודמות, דהיינו גידול של למעלה מ-500 אחוזים ● לדעת פרשנים פוליטיים רבים חב"ד היא זו שהביאה את המנדט השביעי לג', וזאת לאחר קמפיין מוצלח בחב"ד, וקריאת מרבית רבני ומשפיעי חב"ד לתמוך בג' המנדט השביעי

הדיווחים, הפרשנויות, הראיונות. בחירות תשע"ג - ערוץ מיוחד

עם התחלת הגעת תוצאות האמת לועדת הבחירות המרכזית, נרשמה עליה גדולה ומשמעותית ביותר בתמיכת חסידות חב"ד ברשימת יהדות התורה.

לדעת פרשנים פוליטיים רבים חב"ד היא זו שהביאה את המנדט השביעי לג', וזאת לאחר קמפיין מוצלח בחב"ד, וקריאת מרבית רבני ומשפיעי חב"ד לתמוך בג'.

לאחר ספירת הקולות בכפר חב"ד, התברר כי יהדות התורה קיבלה 701 קולות, מול 118 הקולות שהיה לרשימה בבחירות הקודמות, דהיינו גידול של למעלה מ-500 אחוזים. בקרית מלאכי 378 מול 29 , גידול של למעלה מאלף אחוז.

בשיכון חב"ד בלוד, נקודת ההתיישבות החב"דית הראשונה בארץ, נספרו 143 קולות ליהדות התורה, לעומת 13 בבחירות הקודמות, גם כאן גידול של למעלה מאלף אחוזים.

יחס זה נשמר בכל ריכוזי חסידות חב"ד בכלל ערי הארץ, הודות להוראתם הבלתי מסוייגת של רבני חב"ד לקהל החסידים להצביע עבור רשימת יהדות התורה.

השינוי הגדול שהביא לתמיכת חסידי חב"ד ברשימת יהדות התורה בא לאחר פעילותו המאומצת והעקבית של הרב מאיר פרוש אשר השקיע כוחות מרובים בשבועות האחרונים בקיום פגישות ממושכות עם רבני חב"ד ושיחות עם עסקני החסידות, ודן עמם אודות ההכרח להיחלצות החסידות לטובת הרשימה נוכח הסכנה הגדולה לעולם התורה. 


הרב מאיר פרוש עם הרב מרדכי שמואל אשכנזי ביום הבחירות (צילום: מאיר דהן, COL)
הרב מאיר פרוש עם הרב מרדכי שמואל אשכנזי ביום הבחירות (צילום: מאיר דהן, COL)

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן