קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|הלהקה החב"דית שהוקמה מריקוד בישיבה... ● מיוחד
(יום חמישי, א' שבט תשע''א)
שם המדור "אחד משלנו", אבל כאן מדובר ביותר מאחד: להקה של ארבעה אחים וחברים המנגנים בחתונות ומרגישים על הבמה כברחבת הריקודים ● כנסו לראות איך ר''ח אדר בישיבה הפך להיות יזמות עסקית כדאית, כיצד תוכלו לקבל להטוטן לחתונה וגם מה ה"צמאה לך נפשי" של הרבי מוציא מאנשים...  לסיפור המלא
מאת שלומית

האורחים: להקת "שמחה"

מנהל כללי: שמוליק דובוב.

מנהל מוזיקלי: שמחה פרידמן (אחיינו של אברהם פריד).

תופים: שמוליק דובוב.

גיטרה חשמלית: מאיר הרוש.

גיטרה בס: אריה ברקוביץ.

קלידים ושירה: שמחה פרידמן.

הגברת הבית: שלומי שעיה ופיני דובוב.

תיאור כללי: חברי הלהקה הינם חברים עוד מזמן הישיבה בקרית גת וכבר אז החלו לנגן יחדיו בהתוועדויות ובר''ח אדר, מאז כל אחד הלך לדרכו ולפני 3 שנים התלכדו ללהקת חתונות המופיעה בחתונות רבות ברחבי הארץ.

התמחות: בעיקר ניגוני חב''ד, מנגנים גם שירים חסידיים, הלהקה אינה מוכנה לנגן קטעים או מעברים משירים שאינם חסידיים.

חברי הלהקה התברכו בכישרון מוזיקלי אדיר ולהם שירים מקוריים שהפכו כבר מזמן ללהיטים. המעברים בין השירים גם הם הולחנו וצורפו ע''י חברי הלהקה שלהם חשובה המקוריות והנגינה העצמאית ללא חיקויים.

קהל היעד: חב"די, חסידי-כללי וליטאי.

ייחודיות: הקשר בינהם הוא כשל אחים ואכן אפשר לחוש את האחידות והכימיה ששוררת בין הנגנים ומקרינה מהבמה אל הקהל שלא מפסיק לרקוד.

מקרה שתפס אתכם: "הוזמנו לנגן פעם באיזו חתונה ע''י חתן שביקש שינוגנו גם שירים לועזיים וקטעים משירים ישראלים כמעברים בין השירים ואנחנו סירבנו. באותה התקופה כתבתי מכתב לרבי בעניין אחר ובמכתב, הרבי מדבר בין השאר על העניין שאסור להתפשר על קוצו של יוד... מיותר לציון שחשנו מחוזקים ולא התחרטנו לרגע על ביטול ההזמנה".

פידבקים: "כל הזמן ישנם תגובות חיוביות מאד, אבל מבחינתנו המדד זה הקהל בזמן אמת, כשאנחנו מנגנים והקהל מגיב ורוקד בשמחה ומבקש עוד ועוד זאת ההוכחה הכי טובה שלנו שאנחנו עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר".

רגע עוצמתי: בכל חתונה ישנו שלב בו אנו שמים לקראת סוף החתונה כשכולם עומדים במעגל אחד גדול את ההקלטה של הרבי בה הוא שר "צמאה לך נפשי" וכשהרבי מסיים אנו ממשיכים לנגן וכל הקהל שר איתנו בהתרגשות עצומה ובאחדות שאי אפשר להסביר,אנשים ממש דומעים ושרים בדבקות...

טיפים להצלחה: רצון אמיתי- הלהקה היתה רצון עמוק מאד של כולנו וב''ה מימשנו אותו.

טלפון להזמנות: 0525991072.

ממוצע מחירים: את המחירים שלנו אסור לפרסם! רק כדאי לדעת שבהוספה פעוטה מאד על המחיר של קלידן וזמר אתם יכולים לקבל להקה בעלת 4 נגנים וזמר ,שביננו – אין מה להשוות.

מבצעים חמים לגולשי COL: בחודשי אדר הבאים עלינו לטובה - להטוטן חינם על כל הזמנה.הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן