קבע כעמוד הבית
|
הוספה למועדפים
|
פרסם אצלנו
|
צור קשר
|בקובץ חדש: תמונות ומסמכים נדירים על הרבנית חיה-מושקא
(יום שישי, כ''א שבט תשע''ג)
במלאות 25 שנה מהסתלקותה של הרבנית הצדקנית מרת חיה מושקא נ"ע, יצא לאור קובץ חדש ומיוחד מבית 'ועד תלמידי התמימים העולמי' - 'הרבנית' ● הקובץ יצא במתכונת חלקית לפני עשור, אך כעת, לאור פרטים ופריטים נוספים שהתגלו, הוא מודפס בתוספת פרקים חדשים, ובעריכה מחודשת ● בקובץ - עובדות, תמונות, ומסמכים נדירים, חלקם בפרסום ראשון ● לקובץ מצורף גם "קובץ לימוד" הכולל את שיחותיו של הרבי אודות הרבנית והסתלקותה, כמו גם 'הדרנים' שהגיה לימי היארצייט ומשניות על-פי אותיות שמה ● להורדה  הרבנית חיה מושקא שניאורסון

קובץ להורדה: משניות על-פי אותיות שמה של הרבנית נ"ע

במלאות 25 שנה מהסתלקותה של הרבנית הצדקנית מרת חיה מושקא נ"ע, יצא לאור בימים אלו קובץ חדש ומיוחד מבית 'ועד תלמידי התמימים העולמי' - 'הרבנית'.

הקובץ יצא על ידי ה'ועד' במתכונת חלקית לפני עשור, בשנת תשס"ג, אך כעת, לאור פרטים ופריטים נוספים שהתגלו בשנים האחרונות, הוא מודפס במהדורה מלאה, בתוספת פרקים חדשים, בעימוד מאיר עיניים, ובעריכה מחודשת.

בקובץ - עובדות, תמונות, ומסמכים נדירים, חלקם בפרסום ראשון, והוא יוצא לאחר הגהה וחקירה של אנשי ספר. 130 העמודים מלאי התוכן על חייה הרבנית והתייחסותם של רבותנו נשיאינו הק' אליה, מרכיבים תמונה מרהיבה על אורחות הצניעות של אמנו המלכה.

לקובץ מצורף גם "קובץ לימוד" הכולל את שיחותיו של הרבי אודות הרבנית והסתלקותה, כמו גם 'הדרנים' שהגיה לימי היארצייט ומשניות על-פי אותיות שמה. ב'ועד' מבקשים להודות לרב חיים שאול ברוק מ'ועד הנחות בלה"ק', שסייע רבות בהכנת הקובץ.

את הקבצים ניתן להשיג בכל ישיבות חב"ד ובחנויות הספרים המובחרות.

מיוחד: קובץ הלימוד להורדה

הצצה לקובץ "הרבנית" - לחצו כאן

השערים של הקבצים החדשים. בפנים: קובץ הלימוד - להורדה
השערים של הקבצים החדשים. בפנים: קובץ הלימוד - להורדה

הדפסה |
שלח לחבר:  שמך: אימייל הנמען:
הערות למערכת
הוספת הערה למערכת
כותרת:

הערה למערכת:
© 2019 COL תקשורת - כל הזכויות שמורות אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואמיתותן